Wersalki

W zależności od potrzeb i możliwości powierzchni mieszkalnej staramy się urządzić ją tak, aby była funkcjonalna, wygodna i estetyczna. Bez względu na to, czy mieszkamy w domu, czy mieszkaniu, potrzebujemy miejsca na relaks, wypoczynek, miejsca, gdzie będzie można wygodnie usiąść, a nawet się położyć i poczytać książkę czy pooglądać telewizję. Kiedy przestrzeń na to pozwala, decydujemy się na obszerny zestaw wypoczynkowy, z sofami i fotelami lub narożnik. Zważywszy jednak na to, że są to meble dość dużych gabarytów, nie w każdym pomieszczeniu będą dobrym wyborem. Czasami warto wybrać mniejszy mebel wypoczynkowy, aby zyskać komfortową i wygodną przestrzeń użytkową.

Promocje w tej kategorii
1 - 22 z 22 mebli
1 - 22 z 22 mebli

Wersalka to mebel wypoczynkowy, który możemy postawić zarówno w salonie, jak i może służyć za wygodne kompaktowe łóżko w pokoju nastolatka, czy przydatna powierzchnia do spania, w pokoju gościnnym. Na co dzień wersalka nie zajmuje dużo miejsca, dlatego sprawdzi się w małych pokojach dziecięcych, pozostawiając miejsce na zabawki, czy inne akcesoria. Po rozłożeniu, otrzymujemy wygodną powierzchnię do spania, a wybierając wersalkę z pojemnikiem na pościel, mamy możliwość wykorzystania go na przydatny schowek. Wersalka w pokoju nastolatka umożliwi komfortowe spotkania z przyjaciółmi, a także wygodny wypoczynek po długim dniu w szkole.

Stylowa wersalka to doskonały pomysł na wygodny mebel wypoczynkowy do salonu. Jej gabaryty są znacznie mniejsze niż na przykład narożnika, a mnogość wzorów i tapicerek pozwala na idealne dopasowanie wersalki do wystroju wnętrza. W domach czy mieszkaniach urządzonych w nowoczesnym stylu najlepiej sprawdzą się wersalki nowoczesne, w modnych kolorach i prostej designerskiej formie, natomiast do wnętrz klasycznych możemy wybrać tradycyjne wersalki tapicerowane. Dodatkowym atutem wersalek jest funkcja spania. W naszym sklepie meblowym online znajdziecie Państwo wersalki rozkładane z pojemnikiem na pościel, które idealnie sprawdzą się jako dodatkowe miejsce do spania w domu. Są sytuacje, kiedy potrzebujemy przenocować kogoś bliskiego, a nie mamy możliwości wygospodarowania osobnego pokoju z łóżkiem, wówczas wersalki rozkładane są doskonałym wyjściem z sytuacji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo tanie wersalki w różnych wzorach i różnych rodzajach tapicerek, co pozwoli Państwu wybrać idealny mebel dopasowany do Państwa mieszkania.