Lustra

1 - 78 z 165 mebli
1 - 78 z 165 mebli

Lustra do domu jako sposób na powiększenie przestrzeni

Jak wiadomo, posiadając odpowiednie lustro, bez trudu powiększymy praktycznie każdą przestrzeń. Bez względu czy to lustro stojące, okrągłe wiszące, czy też lustro w ramie. Każde z nich umiejętnie umiejscowione w pomieszczeniu stworzy głębie i powiększy optycznie wnętrze. Wielu projektantów sugeruje, aby zawieszać duże lustro na ścianę naprzeciwko wejścia do pokoju bądź też w jego narożnikach. Jeśli powiększamy bardzo małe pomieszczenie, należy zamontować duże lustro na ścianę, praktycznie na całej jej powierzchni. Chcąc więc wykreować ciekawą aranżację wnętrza, dostosowaną do własnych potrzeb, sugerujemy zapoznać się z naszą ofertą! Odkryj wspaniałe lustra owalne, glamour, w ramie, do przedpokoju, pokoju czy też łazienki!

Klasyczne lustra do wszystkich pomieszczeń

Proste i eleganckie lustra to dekoracja, która wspaniale prezentuje się niemal w każdym pomieszczaniu oraz stylu. Wiele osób standardowo montuje lustra łazienkowe nad umywalką. Jest to zabieg kierowany praktycznym podejściem, ponieważ ułatwia poranną toaletę. Panie zazwyczaj lubią zawieszać lustro nad komodę bądź toaletkę, aby bez trudu wykonywać codzienny makijaż. Do tego skandynawskie krzesło, dywanik ze sztucznej skóry oraz świece a szybko można stworzyć wnętrze przytulne, a zarazem praktyczne.

Nowoczesne lustra o ciekawych kształtach

W naszej ofercie można znaleźć rozmaite lustra w różnorodnych rozmiarach, kształtach oraz kolorach. Mogą to być prostokątne lustra w stylu retro bądź też lustra glamour. Każdy klient ma możliwość udekorować swoje pomieszczenia lustrami owalnymi bądź też okrągłymi. Dla tych, co posiadają duże sypialnie, sugerujemy zakup luster stojących, które można ustawić w kącie, tworząc przyjemny klimat.

Eleganckie lustra do dekorowania wnętrz

Tym, którzy pasjonują się w dekorowaniu pomieszczeń, oferujemy szeroką gamę nowoczesnych luster, które ułatwią zbudowanie głębi praktycznie każdej aranżacji. Odpowiednio dobrane lustro pomoże nadać mieszkaniu unikalnego charakteru, który docenią goście oraz domownicy. Do aranżacji z lustrem można dobrać piękne wazony, poduchy o pastelowych kolorach oraz klimatyczne wiszące lampki żarówki na sznurku. Dla bardziej romantycznych dusz aranżację warto dopełnić różnymi świecami o ciekawych kształtach i kolorach.

Lustra ozdobne mogą doskonale podkreślić i dopiąć każdą stylizację na ostatni guzik. Trzeba jednak pamiętać, aby dobrze dobrać ramkę lustra, jej kolor, materiał oraz oczywiście wzór. Zbyt zdobna może zaburzyć cały design, natomiast za prosta nie podkreśli tego, na czym nam zależy. Z tego względu dobranie odpowiedniego lustra nie jest wcale takie proste. Wiele osób decyduje się na prostokątne duże lustra w przedpokoju oraz proste modele do łazienek. Dlaczego? Prostokątne lustra o neutralnej ramce najłatwiej jest wpasować do każdej aranżacji bez obaw, że coś będzie źle pasować.

Pamiętajmy jednak, że każde lustro oprócz funkcji dekoracyjnej ma oczywiście swoją podstawową funkcjonalność, czyli zwierciadła ułatwiającego wykonanie codziennej toalety czy też dobrania ubioru.