Witryny

Oszklone szafki, które są podstawowym elementem tego typu mebli, sprawiają, że witryny do salonu są doskonałym sposobem na ekspozycję wartościowych przedmiotów, takich jak zestawy porcelany, kryształów, prezentacje nagród czy odznaczeń, a także wystawę cennych książek oraz wszystkich przedmiotów, które chcemy pokazać, ale nie chcemy ich narażać na zakurzenie czy zniszczenie. Szklane drzwiczki witryny skutecznie chronią jej zawartość. A z drugiej strony pozwalają na jej efektywną prezentację.

Tego typu meble pokojowe i meblościanki doskonale sprawdzają się nie tylko w salonie, ale także w gabinecie. Są eleganckie i praktyczne, dają przy tym możliwości, jakich pozostałe półki i szafki wiszące oraz tradycyjne regały, nie mogą zapewnić. Nasz sklep meblowy oferuje szeroki wybór witryn, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania, zróżnicowanym wzornictwem i kolorystyką. Dostępne są zarówno witryny klasyczne, jak i witryny nowoczesne, a także witryny wiszące oraz wąskie witryny, które doskonale nadają się do mniejszych pomieszczeń. Ciekawą propozycją są również witryny wenge o wyróżniającej się kolorystyce na bazie wyrazistego desenia.

Filtry

Kolorystyka produktu
1 - 78 z 458 mebli
1 - 78 z 458 mebli

Nieco więcej na temat witryn w naszym sklepie

Witryny meblowe to jedne z ciekawszych rozwiązań zarówno pod względem aranżacyjnym, jak i funkcjonalnym. Kojarzą się z wystawą cennych przedmiotów i jest to ich główna rola, którą pełnią już od bardzo dawna. Witryny szklane w znanej nam obecnie formie pojawiły się bowiem za panowania Ludwika XVI, stając się wisienką na torcie stylu klasycznego, łączącego praktyczne rozwiązania z prostym, aczkolwiek bardzo eleganckim designem.

Nowoczesne witryny do salonu

Obok klasycznych witryn w naszym internetowym sklepie meblowym znajduje się szeroki wybór nowoczesnych witryn do salonu, które idealnie odnajdą się w bardziej modernistycznej aranżacji. Oferujemy witryny pokojowe – jedno i dwudrzwiowe. Wiele modeli dostępnych jest w komplecie z innymi produktami, jako meble systemowe. Istnieje również możliwość zamontowania w witrynach oświetlenia, które nadaje ekspozycji zupełnie nowego wymiaru. Elegancka witryna z oświetleniem LED wspaniale komponuje się z nowoczesnym wnętrzem i idealnie prezentuje umieszczone w środku przedmioty. Za sprawą oświetlenia, po zmroku prezentacja nabiera zupełnie innego klimatu.

Witryny wiszące – rozwiązanie efektywne i funkcjonalne

Jeszcze bardziej efektywnym i funkcjonalnym rozwiązaniem są witryny wiszące – zwłaszcza witryny białe, ale oferujemy tego typu meble w różnych kolorach. Witryna wisząca biała może jednak znaleźć swoje miejsce nie tylko w salonie, ale także w kuchni lub w łazience. Wszystkie dostępne w naszej ofercie witryny to produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów. Meble różnią się rozmiarami, dlatego bez problemu znajdziemy odpowiedni model do mniejszego, jak i większego pomieszczenia.