Krzesła drewniane

Krzesła drewniane to meble, które są fantastycznym uzupełnieniem wystroju wnętrza. Poza tym, że spełniają funkcję czysto użytkową, są doskonałą dekoracją przestrzeni. Bywa nawet, że grają w niej pierwsze skrzypce. Krzesła sosnowe, dębowe, stylowe krzesła tapicerowane, kubełkowe, w stylu klasycznym, skandynawskim, vintage, a nawet drewniane krzesła składane – to wszystko znaleźć można w naszej ofercie.

Filtry

Pikowania
1 - 78 z 185 mebli
1 - 78 z 185 mebli

Krzesła do kuchni

Do kuchni najlepiej wybierać krzesła przede wszystkim wygodne, prostsze w formie, wykonane w całości z drewna.

Klasyczne krzesła do jadalni

W przestrzeni jadalni najczęściej goszczą nas klasyczne krzesła, z miękkimi siedziskami i oparciami obitymi tkaniną. Te elementy występują w bardzo różnych konfiguracjach. W dwóch podstawowych wersjach mogą to być modele w pełni tapicerowane lub łączące widoczny, drewniany stelaż i tkaninę.

Krzesła drewniane nowoczesne

Nowoczesność nie jedno ma imię. W ostatnim czasie najliczniej jest reprezentowana przez krzesła o siedzisku w formie kubełkowej lub zbliżonej kształtem do fotela. Tego typu modele cieszą się bardzo dużą popularnością. Nie jeden producent krzeseł takie właśnie ma w swoich kolekcjach. Cechą charakterystyczną tych mebli są smukłe nogi ciekawe przymocowane do siedziska – zazwyczaj pod kątem. Same siedziska i oparcia są dość różnorodne, zarówno pod względem formy jak i bogactwa kolorów i tkanin, które używane są do ich obicia. Krzesła kubełkowe doskonale sprawdzają się w zasadzie w każdym domowym pomieszczeniu.