Krzesła metalowe

Krzesła nowoczesne do wnętrz mają swoją dużą reprezentację właśnie w grupie krzeseł metalowych. Metal jest eksponowany najczęściej w postaci nóg w różnym kształcie i w widocznych elementach stelażu. Jako materiał bardziej podatny na wyginanie staje się niezwykle ważnym elementem ozdobnym mebla. Krzesła metalowe sprawdzą się w kuchniach, salonach, jadalniach, pokojach dziennych, gabinetach, biurach. W swojej ofercie mamy również krzesła metalowe do ogrodu.

Filtry

Pikowania
Promocje w tej kategorii
1 - 78 z 361 mebli
1 - 78 z 361 mebli

Krzesła metalowe tapicerowane

Tapicerowanie siedzisk i oparć w krzesłach metalowych jest bardzo powszechne. Krzesła metalowe z obiciem charakteryzują się dużą różnorodnością. Znajdziemy tu krzesła stonowane, w formie przypominające te klasyczne, drewniane z obiciem. Tapicerka może być również wykorzystana jako element ozdobny. Tapicerowane siedziska zyskują swój niepowtarzalny charakter dzięki często stosowanym głębokim przeszyciom lub przetłoczeniom. To one tworzą na powierzchni poszycia ciekawe wzory, które rozbijają jednolitą strukturę siedziska.

Krzesła metalowe kuchenne

Bogactwo kształtów, faktur i kolorów sprawia, że krzesła metalowe świetnie sprawdzą się w kuchni. Dzięki temu znacznie łatwiej można wybrać taki model, który dobrze wpisze się w założoną stylistykę wnętrza. Trzeba podkreślić, że są to meble wygodne, na których komfortowo się siedzi i wypoczywa. Każdy producent krzeseł metalowych zwraca na to dużą uwagę.

Krzesła metalowe do jadalni

Jadalnia to idealne pomieszczenie, gdzie można wyeksponować niezwykłą formę krzeseł metalowych. Ich metolowy stelaż, a głównie nogi, dają niezwykłe możliwości dekoracyjne. Często stosowanym zabiegiem, przełamującym tradycyjną koncepcję osadzenia krzeseł na nogach, jest zastosowanie płozy. Ta może być wykonana w różnych wariantach. Płoza, w najprostszej i najbardziej popularnej wersji jest wygięta w kształt odwróconej litery C.