System mebli młodzieżowych AYGO BogFran

System mebli młodzieżowych AYGO BogFran 

Idealne wzornictwo, które jest perfekcyjne zarówno dla małych szkrabów jak i nieco bardziej zbuntowanych nastolatków. Meble z systemu AYGO odnajdą się w każdym, ale to absolutnie każdym pokoju młodzieżowym, a dzięki stonowanej kolorystyce pasują zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Już tylko od Ciebie i Twojej pociechy zależy jak urządzicie i ozdobi te meble. Absolutny hit międzynarodowych targów meblowych w Poznaniu - przekonaj się dlaczego. 

Kolekcja AYGO to meble, które doskonale sprawdzą się w pokojach młodzieżowych. Korpusy oraz fronty wykonane zostały wysokiej jakości płyty laminowanej zapewniające trwałość mebli oraz ich bezpieczeństwo. Zestawienie korpusów w kolorze buk piaskowy oraz frontów w trzech barwach (biały/peltro/buk piaskowy) sprawia, że wnętrze zyskuje niepowtarzalny styl. Całości dopełniają uchwyty wykonane z drewna. W standardzie znajdują się wysokiej jakości prowadnice kulkowe z pełnym wysuwem.

Możesz również pobrać pełną broszurę PDF z uwzględnionymi wszystkimi meblami z kolekcji AYGO. Kliknij tutaj by pobrać broszurę AYGO Bogfran

Meble dziecięce AYGO BogFran

Meble młodzieżowe AYGO BogFran