Szafki łazienkowe pod umywalki

Szafka łazienkowa pod umywalkę to niezastąpiony element Twojej łazienki stanowiący bardzo atrakcyjne rozwiązanie. Szeroki wybór rozmiarów, typów i kolorystyki sprawia, że z łatwością dopasujesz ją do indywidualnych preferencji. 

1 - 69 z 69 mebli
1 - 69 z 69 mebli

Szafki łazienkowe pod umywalki

Łazienki to pomieszczenia, które są prywatną przestrzenią w domu. Z tego względu powinny być urządzone w sposób praktyczny, wygodny, a także estetyczny. To właśnie w łazienkach dbamy o codzienną higienę, a także relaksujemy się po ciężkim dniu. Jak więc urządzić łazienkę, aby cieszyła oko i oferowała nam komfort? Warto zadbać o odpowiednie wyposażenie takie jak szafka pod umywalkę nablatową czy też elegancką armaturę.

Szafka pod umywalkę z drewnianym blatem – funkcjonalność i estetyka

Szafki łazienkowe pod umywalkę to praktyczne meble oferujące dodatkową przestrzeń na przechowywanie. Dzięki nim unikniemy montażu umywalki wolnostojącej, która zajmuje dodatkową przestrzeń, a to doceniają właściciele niewielkich łazienek w blokach. Drewniany blat, na którym ustawiona jest elegancka umywalka, to dodatkowy atut estetyczny, który podnosi jakość całej aranżacji.

Główną funkcją szafek pod umywalki nablatowe jest podtrzymywanie miski wolnostojącej. Odpowiednio duża szafka daje możliwość zamontowania dowolnej umywalki, o różnorodnym kształcie i wzorze. Jest to również mebel idealnie sprawdzający się do przechowywania kosmetyków bądź środków czystości.

Szafka pod umywalkę stojącą może także przechowywać kosz łazienkowy, co umożliwia ukrycie go w meblu, a to wpływa dodatkowo na walory estetyczne łazienki. Drewniana szafka pod umywalkę może być wyposażona w dodatkowe półki, dzięki którym łatwiej będzie nam zagospodarować wnętrze mebla. Odpowiednio duży blat szafki łazienkowej pod umywalkę może oprócz miski pomieścić także koszyczki na kosmetyki, pojemnik na mydło czy też szczoteczki i ręczniki.

Szafki pod umywalkę – różnorodne modele

Zazwyczaj łazienki są to pomieszczenia o niewielkich rozmiarach, przez co należy zwrócić szczególną uwagę na maksymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni. Z tego względu zastosowanie szafki pod umywalkę sprawi, że zagospodarujemy dostępną przestrzeń w 100%. Co więcej, uporządkujemy swoje przybory do mycia, kosmetyki i środki higieniczne w sposób praktyczny i zorganizowany. Warto także podkreślić, że szafki pod umywalkę zapewniają komfort podczas codziennych czynności pielęgnacyjnych. Szeroki asortyment przeróżnych modeli szafek pod umywalkę stojącą dostępnych w MeblujDom sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Mogą to być szafki pod umywalki stające z cokołem bądź też z blatem drewnianym.

Szafka łazienkowa z umywalką może być także doskonałym elementem dekoracyjnym, tworząc niebanalne aranżacje łazienek. W zależności od projektu doskonale wpisuje się w duże oraz małe łazienki. Dla tych, którzy chcą sprzątać pod meblami i uniknąć kontaktu szafek z wodą sugeruje się zakup szafek pod umywalkę z nóżkami, bądź przymocowane bezpośrednio do ściany. W ofercie MeblujDom dostępne są szafki w różnorodnych kolorach, wzorach oraz systemach montażu, jak również i wysuwu i domyku szuflad i drzwiczek. Wszystko oczywiście dopasowane do indywidualnych predyspozycji i upodobań Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem szafek łazienkowych w naszym sklepie. Atrakcyjne ceny szafek pod umywalkę oraz liczne rabaty powinny trafić do gustu nawet najbardziej wymagających klientów.