System mebli dziecięcych LUNA Lenart Meble

System mebli dziecięcych LUNA Lenart Meble 

Pokój dziecięcy musi kojarzyć się z ciepłem i bezpieczeństwem. Meble LUNA z łatwością spełniają te założenia, a przy tym są atrakcyjne wizualne i doskonałe jakościowo. Klasyczne białe bryły łączą w sobie cechy stylu nowoczesnego z modnym minimalizmem. Ramowe fronty oraz miękka, falista linia wykończenia nadają całości romantyczny i lekko baśniowy charakter. Zestawienie bieli oraz pudrowego różu sprawia, że kolekcja prezentuje się subtelnie i elegancko, a wnętrze tchnie spokojem i przytulnością. 

Wraz z wiekem dziecka rośnie ilość ubrań, przyborów szkolnych, akcesoriów sportowych i innych niezbędnych przedmiotów. Aby utrzymać porządek niezbędne jest miejsce, w którym można to wszystko schować. Kolekcja LUNA wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom – meble wyróżniają się pokaźną ilością miejsca przeznaczonego do przechowywania. Najważniejsza jest pojemna szafa. Ta proponowana przez markę Lenart jest duża
i funkcjonalna, a jej wnętrze kryje dwie wersje wyposażenia – z czterema półkami i dwoma drążkami na wieszaki lub z jednym, długim drążkiem na wiszące swobodnie ubrania. Dodatkowe miejsce na odzież można stworzyć w komodzie – LUNA proponuje dwa warianty – niską z szufladą i szafką oraz wysoką komodę wzbogaconą o dodatkową półkę. Uzupełnieniem zestawu jest praktyczna, wisząca półka. Z myślą o potrzebach najmłodszych, w kolekcji zaplanowano liczne, łatwo wysuwalne szuflady. Przeważnie są one umieszczone w dolnych częściach mebli, co pozwala na szybkie i sprawne dotarcie do przedmiotów ukrytych w najdalszych zakamarkach.

Zobacz ulotkę kolekcji LUNA w PDF