Łóżka dziecięce

Łóżko to najważniejszy element wyposażenia pokoju. Musi zapewniać komfort snu, odpoczynku, niezbędne bezpieczeństwo. Nasz sklep meblowy online oferuje wiele modeli łóżek przeznaczonych do pokojów dziecięcych i młodzieżowych. Można je dostosować do wieku dzieci, tematyki przewodniej pokoju i jego powierzchni. Znaleźć tu można również łóżka dla dzieci piętrowe i dwupoziomowe, łóżka parterowe i typowe łóżka dziecięce z barierką dla tych najmłodszych.

Filtry

Pojemnik na pościel
Barierka
1 - 78 z 152 mebli
1 - 78 z 152 mebli

Łóżka dziecięce

Dla najmłodszych użytkowników łóżek często ważny jest jego wygląd. Dzieci lubią zagłębiać się w świat fantazji, a wystrój pokoju może im to ułatwiać. Łóżka dziecięce z naszej oferty przybierają kształt samochodów, statków kosmicznych, są ozdobione wizerunkami ulubionych bohaterów. Można znaleźć również bardziej uniwersalne wzory, z których dziecko tak szybko nie wyrośnie.

Dobrym motywem wyróżniającym dla prostszych modeli jest kolor dopasowany do osobistych preferencji. Dużym powodzeniem cieszą się także klasyczne łóżka dla dzieci –  drewniane, proste w formie, które indywidualnie można ozdobić zabawkami, tkaninami. W zależności od wieku dziecka można wybrać łóżko parterowe lub bezpieczne łóżko dziecięce z barierką dla najmłodszych pociech.

Łóżka do pokoju młodzieżowego

Łóżka młodzieżowe mają już nieco inny charakter. Są bardziej nowoczesne, stonowane w formie, ale nie oznacza to, że nie można się dzięki nim wyróżnić. Do wyboru mamy różne kształty ramy – bardziej zabudowane i otwarte, które są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. Nasz sklep meblowy online daje tu sporą możliwość wyboru.

Wybierając łóżko do pokoju młodzieżowego, warto zwrócić uwagę na jego funkcjonalność. Dobrze sprawdzają się w tym przypadku łóżka młodzieżowe rozkładane – z wysuwaną dolną komorą. Jeśli pokój ma więcej niż jednego lokatora, pozwalają zaoszczędzić miejsce. Taka komora, po wyjęciu materaca, może świetnie posłużyć jako pojemnik na pościel lub schowek na inne rzeczy.

Jesteśmy przekonani, że w naszym sklepie meblowym znajdą Państwo łóżko dla swoich dzieci, które w pełni zaspokoi ich potrzeby i estetyczne wymagania. 

Łóżka dwupoziomowe i piętrowe

Łóżka piętrowe to marzenie wielu dzieci. Ale rodzice najczęściej biorą pod uwagę względy praktyczne. Łóżka piętrowe pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca w pokoju, szczególnie jeśli nie mamy do dyspozycji dużej powierzchni. Wszystkie modele wyposażone są w barierki ochronne, zapewniające bezpieczeństwo i komfort snu.

Dobrym rozwiązaniem są również łóżka dwupoziomowe. Te modele wyposażone są w dolną komorę, wyłożoną wygodnym materacem. Z łatwością można ją wysunąć i wsunąć. Za dnia jest to wygodna kanapa, na której można usiąść, odłożyć rzeczy. A wieczorem zamienia się w komfortowe  łóżko dwupoziomowe.

Jesteśmy przekonani, że w naszym sklepie meblowym znajdą Państwo łóżko dla swoich dzieci, które w pełni zaspokoi ich potrzeby i estetyczne wymagania. Zapraszamy do zakupów online!