Meble od ASM

ASM logo

Ponad 1000 mebli w ofercie, 10 000 m2 powierzchni magazynowej, 31 krajów odbiorców i 200 klientów hurtowych (w tym oczywiście meblujdom). Ogromny wybór mebli twardych, skrzyniowych oraz kompletnych meblościanek. Ciągłe podążanie za trendami.

Firma ASM działa od 2010 roku jako firma rodzinna. Dwaj bracia, wspierani przez ojca są właścicielami firmy i zarządzają nią.

Firma oferuje meble pokojowe oraz inne meble o zróżnicowanym designie, wysokiej estetyce i bogatej kolorystyce. Produkty charakteryzują się wysokim standardem wykonania i przystępnymi cenami.

Istniejąca firma związana jest z ponad 10-letnim doświadczeniem w produkcji mebli. Po przemianowaniu na producenta mebli, wiele małych firm działających od wielu lat na rynku dystrybucji mebli powstało, by ostatecznie utworzyć markę ASM Meble.

Doświadczenie, pasja do projektowania, a także intensywne badania marketingowe, zaowocowały naszym rozwojem i uzyskaniem silnej pozycji w branży. Nasze projekty mebli oparte są na najnowszych światowych wzorach projektowych, które w połączeniu ze szczególną dbałością o funkcjonalność sprawiają, że nasze meble są wyjątkowe.

Więcej

Producenci przykładają sporą uwagę do prezentowania swojej oferty w wydawanych katalogach.
Zobacz więc co przygotował dla Ciebie ASM i gdy któreś z produktów Cię zainteresuje tak wyszukaj je w naszej wyszukiwarce.

Zobacz ASM Katalog 2023.pdf

Jeśli nie chcesz oglądać katalogu w przeglądarce pobierz je na swoje urządzenie korzystając z linków poniżej.

Pobierz na urządzenie ASM Katalog 2023.pdf

Najnowsze meble ASM

🔥 Popularne produkty od ASM