Meble od Eko-Light

Eko-Light logo

Polska firma, która powstała z pasji do tworzenia rzeczy pięknych i jednocześnie użytecznych. Produkty oświetleniowe i lampy od samego początku miały być odpowiedzią na to, co było powszechnie dostępne i powtarzalne na polskim rynku.

Oferta kierowana jest zarówno do dużych sieci handlowych, jak i do Klientów indywidualnych. W 2009 powstała firma EKO-LIGHT. Dystrybutor specjalizuje się w tworzeniu oświetlenia ekologicznego, typu LED i przemysłowego. Z myślą o bardziej wymagających Klientach stworzyli markę premium MiLAGRO oraz kolekcję lamp Premium MiLAGRO by Maciej Zień. 


Aby mieć jeszcze większą kontrolę nad jakością, posiadają własny zakład produkcyjny. Dzięki temu produkty i stosowane w nich technologie są doceniane zarówno przez polskich, jak i zagranicznych Klientów. 


Rozszerzenie oferty obejmują również Gamset oraz Levano które wprowadzają firmę w świat zarówno gamingu jak i ergonomii. W ofercie dostępne są fotele dla graczy, biurka gamingowe, biurka regulowane elektrycznie, podkładki pod mysze, lampki na biuro i wiele więcej.

Więcej

Produkty Eko-Light w kategoriach

🔥 Popularne produkty od Eko-Light