Szafy

Filtry

Kolorystyka produktu
1 - 78 z 373 mebli
1 - 78 z 373 mebli

Nikt nie zaprzeczy, że szafa jest nieodłącznym elementem naszej przestrzeni, znajdziemy ją wszędzie – w domu, w biurze, a nawet w fabryce, i w każdym z tych miejsc dzielnie sobie radzi z przechowywaniem ubrań oraz wszystkich pozostałych rzeczy, jakie tylko się do niej zmieszczą. Szafy nie muszą nikomu udowadniać swojej wartości, są bowiem najwspanialszym organizerem przestrzeni i jednym z najważniejszych designerskich elementów wystroju wnętrza, jakie człowiek wymyślił.

W naszej wyjątkowo bogatej ofercie szaf znajdują się prawdziwe perełki, które charakteryzują się nie tylko doskonałym wykonaniem, funkcjonalnym i ergonomicznym rozplanowaniem wewnętrznej przestrzeni, ale również wyjątkową i urzekającą stylistyką. Jednym słowem, każdy znajdzie tutaj szafę na miarę własnych potrzeb, niezależnie od tego, czy ma to być szafa do przedpokoju, sypialni, pokoju dziennego czy biura. A także w takim stylu, jaki preferuje, ponieważ w naszym meblowym sklepie internetowym znajdują się zarówno meble do nowoczesnych wnętrz, jak i do tych bardziej klasycznych.

Szafy w przedpokoju i innych pomieszczeniach

Umieszczenie szafy w danym miejscu zależy od naszych potrzeb i metrażu domu czy mieszkania. Jeżeli nasz korytarz lub przedpokój pozwala na wstawienie szafy, warto rozważyć takie rozwiązanie. Szafa w przedpokoju może znacznie ułatwić jego organizację – schowamy w niech odzież wierzchnią czy obuwie. W takim wypadku korzystne będzie także wbudowanie systemu szaf i półek we wnękę w ścianie. Szafa stworzy ścianę, zachowamy porządek w ubraniach, jak również zaoszczędzimy miejsce. W przedpokoju dobrze sprawdza się szafa z lustrami. Dzięki niej możemy szybko rzucić okiem na nasz strój przed samym wyjściem. Oferujemy szafy z dużymi powierzchniami lustrzanymi i mniejszymi lustrami. Możesz zastosować je w sypialni, przedpokoju czy garderobie. Proponujemy wybór szaf dwu-, trzy-, a nawet czterodrzwiowych. Dostępne są więc różne propozycje – pewnością znajdziesz wśród nich taką, która sprosta Twoim oczekiwaniom. W naszym asortymencie dostępne są szafy drewniane i wiele innych. Możesz wybierać wśród szaf o jasnym kolorze, mieszanej stylistyce czy szaf, których drzwi zostały ozdobione ciekawym wzorem. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz szafę dla siebie!

Szafy z drzwiami uchylnymi

Szafy z drzwiami uchylnymi należą do najbardziej tradycyjnych mebli, jakie w ogóle są dostępne. Idealnie sprawdzają się w każdych wnętrzach. Co istotne, drzwi uchylne w szafach stanowią dodatkową przestrzeń do wykorzystania, jako miejsce na lustro lub przestrzeń do wieszania pasków czy krawatów. Szafy na ubrania z drzwiami uchylnymi, jakie oferuje nasz sklep meblowy, dostępne są w wielu wymiarach i kolorach – szafa biała czy szafa o ciemniejszym odcieniu – oraz stylach – nowoczesny, tradycyjny, szafa z lustrem lub szafa bez lustra – a także konstrukcji – np. szafa narożna, szafa dwudrzwiowa, trzydrzwiowa, czterodrzwiowa czy nawet szafa pięciodrzwiowa.

Szafa z drzwiami przesuwnymi

Prawdziwą rewolucję w świecie szaf zrobiły szafy z drzwiami przesuwnymi. W taki właśnie sposób ten wyjątkowy mebel mógł w końcu znaleźć swoje miejsce nawet w wąskich czy mniejszych pomieszczeniach, gdzie szafy z drzwiami uchylnymi nie mogły się zmieścić. Dzisiaj szafy przesuwne są nieodłącznym elementem wąskich korytarzy i przedpokoi. Są to również idealne szafy do sypialni. W naszej ofercie znajduje się olbrzymi wybór tego typu szaf, które świetnie się nadają do każdego typu wnętrz, nie tylko do tych małych, ale również do tych większych. Szafa z drzwiami przesuwnymi ma wiele zalet, jedna z nich, została już wymieniona, jest to łatwe otwieranie niezaburzające przestrzeni i komunikacji w pomieszczeniu. Szafy przesuwne umożliwiają zamontowanie lustra na jednym skrzydle drzwi przesuwnych. Szafa z lustrem z pewnością zostanie doceniona w takim pomieszczeniu jak garderoba czy korytarz gdzie przed wyjściem chce się jeszcze rzucić okiem na swoją stylizację. Przesuwne szafy nowoczesne zapewniają szereg udogodnień w wewnętrznym wyposażeniu. Specjalne wieszaki na spodnie, szuflady wewnętrzne, specjalne szuflady na biżuterie, a nawet oświetlenie wewnętrzne. Wśród dostępnych w naszym sklepie internetowych szaf, znajdziecie Państwo szafy 120 cm, szafy 150 cm, a także szafy znacznie większe, idealne jako wyposażenie obszernej garderoby.

Jak wybrać idealną szafę do swojego wnętrza?

Przechowywanie rzeczy, a zwłaszcza ubrań to jedna z kluczowych kwestii pozwalających zachować ład i porządek we wnętrzu. Dobranie odpowiedniego mebla do przechowywania pozwoli nie tylko uporządkować przestrzeń, ale także usprawni codzienną rutynę, a także umożliwi odpowiednie zadbanie o nasze rzeczy i ubrania. Jaka zatem powinna być idealna szafa? Pojemna, wygodna, obszerna, ergonomiczna, duża, mała, kompaktowa, płytka czy głęboka? Zasadniczo każda z tych odpowiedzi może być zarówno poprawna, jak i błędna, ponieważ najważniejsze, aby szafa była dostosowana do naszych potrzeb i możliwości. Wielka, pojemna szafa może zmieścić naprawdę dużo, co z tego, kiedy zajmie połowę 40-metrowego mieszkania, z kolei szafa, mała kompaktowa, wspaniale wkomponuje się w przestrzeń, jednak pozostaniemy z górą ubrań lub innych rzeczy na podłodze, ponieważ zabraknie na nie miejsca. Zatem, aby szafa ubraniowa spełniła swoją funkcję i była użyteczna, musimy ją dopasować od swojej przestrzeni. Zasadniczo szafy ubraniowe możemy podzielić na dwie podstawowe kategorie: szafy z drzwiami otwieranymi przesuwnie oraz szafy z drzwiami otwieranymi uchylnie. W meblowym sklepie internetowym meblujdom.pl znajdziecie Państwo bogaty wybór szaf z obu kategorii, w zróżnicowanej kolorystyce i stylistyce, dzięki czemu będziecie Państwo mogli dopasować szafę idealnie do wystroju swojego mieszkania. Szafy przesuwne to bardzo praktyczny wybór zwłaszcza do wąskich pomieszczeń. Szafa przesuwna umożliwia komfortowy dostęp do wnętrza, nie ingerując w pozostałą przestrzeń. Duże szafy przesuwne często stosowane są w korytarzach, gdzie potrzebujemy przestrzeni na przechowywanie na przykład odzieży sezonowej, a zależy nam, aby przy otwieraniu drzwi nie został zaburzony ciąg komunikacyjny.

Szafy z półkami, z lustrem i inne – bogaty wybór szaf

Szafy ubraniowe to mebel, w którym możemy zastosować najróżniejsze metody organizacji. Istnieje wiele propozycji inteligentnego rozkładania ubrań, tak, byśmy mieli do nich łatwy dostęp, a także, abyśmy mogli utrzymać porządek w szafie. Początki odpowiedniej organizacji szafy ubraniowej zaczynają się podczas segregacji naszych ubrań. Następny krok w organizacji szafy to przemyślenie układu konkretnych ubrań. Z czego korzystasz najczęściej? Co nosisz każdego dnia? Czy posiadasz elementy odzieży, których wymaga Twój zawód? To, co jest nam niezbędne, warto mieć pod ręką. Mamy ubrania, które lepiej umieścić na wieszaku, jak również takie, które są w lepszym stanie, gdy przechowujemy je na półkach. Kiedy dokonujemy sezonowej reorganizacji szafy, wymieniamy letnie ubrania na zimowe, czy też na odwrót. Odzież z minionego sezonu możemy schować na oddzielną półkę w pojemnej szafie ubraniowej.