Łóżka parterowe 

Każdy rodzic wie, jak ważna jest dobra organizacja w domu, gdzie mieszkają dzieci. Wybieramy specjalne pojemniki, komody i regały. Sortujemy ubrania, zabawki, niezbędne akcesoria i kosmetyki. Dobrym rozwiązaniem na zaoszczędzenie przestrzeni i jednocześnie zapewnienie dzieciom wysokiego poziomu komfortu są łóżka piętrowe.

1 - 87 z 88 mebli
1 - 87 z 88 mebli

Drewniane i wytrzymałe łóżko piętrowe dla dzieci

To ekonomiczne rozwiązanie, które jest przyjazne dla domowego budżetu. Za rozsądną cenę otrzymujesz dwa łóżka, doskonałe dla rodzeństwa. Są wyposażone w materace wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu zapewniasz najmłodszym członkom rodziny możliwość wygodnego snu, a jednocześnie zadbasz o odpowiednie warunki dla zdrowia kręgosłupa. Łóżko piętrowe to świetne rozwiązanie zarówno dla młodszych dzieci, jak i dzieciaków w wieku szkolnym czy nastolatków. Łóżka z naszej oferty mają także odpowiednie zabezpieczenie, aby najmłodsi nie spadli z piętra w trakcie snu. Możesz mieć pewność, że w łóżku piętrowym z naszej oferty Twoje dzieci śpią zdrowo, bezpiecznie i komfortowo.

Sypialnia dla dzieci – łóżka piętrowe dla Twoich pociech

Łóżka z naszego asortymentu są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych. Dzięki wyborowi łóżka pasującego do stylu pomieszczenia możemy w ciekawy sposób udekorować sypialnię dla dzieci. Dostępne są łóżka w jasnych kolorach lub w tradycyjnej tonacji niepomalowanego drewna. Mamy również propozycję dla rodzin wieloosobowych: w naszej ofercie znajdziesz nie tylko standardowe łóżka dwuosobowe, ale także funkcjonalne łóżka piętrowe trzyosobowe. Z łatwością wybierzesz takie łóżko, które będzie odpowiednie dla Twoich dzieci. Proponujemy także łóżka z praktycznym systemem szuflad, w których schowasz pościel na zmianę, książeczki czytane do poduszki, ulubione zabawki dziecka i inne rzeczy, które chcesz mieć pod ręką.

Łóżka z naszego asortymentu są wykonane z tworzywa wysokiej jakości, dzięki czemu masz pewność, że zakup takiego mebla to rozwiązanie na lata. Meble z naszej oferty zostały skonstruowane z materiału od zaufanych i sprawdzonych dostawców. Skorzystaj z naszej oferty łóżek piętrowych!