Łóżka piętrowe dla dziecka

Łóżka piętrowe to popularne rozwiązanie, na które decydują się rodzice co najmniej dwójki dzieci. Tego typu meble pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca, co często jest niezbędne w pokojach dziecięcych, często mniejszych niż sypialnia dorosłych. W katalogu naszego sklepu są dostępne piętrowe łóżka o różnych rozmiarach - zarówno te przeznaczone dla młodszych dzieci, jak i większe modele młodzieżowe. Rodzice mogą zdecydować się na model w uniwersalnych kolorach, który będzie pasować zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Mogą również wybrać łóżeczko dla chłopców lub dla dziewczynek. Różnią się one kolorystyką - są zazwyczaj niebieskie lub różowe. Na powierzchni łózka mogą się również znajdować duże nadruki przedstawiające popularnie postaci z bajek. Dzieci z pewnością będą chętniej przebywać i łatwiej zasypiać w łóżku, na którym widać ulubionego bohatera.

1 - 24 z 24 mebli
1 - 24 z 24 mebli

Łóżka dwupoziomowe i piętrowe

Łóżka piętrowe to marzenie wielu dzieci. Ale rodzice najczęściej biorą pod uwagę względy praktyczne. Łóżka piętrowe pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca w pokoju, szczególnie jeśli nie mamy do dyspozycji dużej powierzchni. Wszystkie modele wyposażone są w barierki ochronne, zapewniające bezpieczeństwo i komfort snu.Dobrym rozwiązaniem są również łóżka dwupoziomowe. Te modele wyposażone są w dolną komorę, wyłożoną wygodnym materacem. Z łatwością można ją wysunąć i wsunąć. Za dnia jest to wygodna kanapa, na której można usiąść, odłożyć rzeczy. A wieczorem zamienia się w komfortowe  łóżko dwupoziomowe.

W ofercie sklepów meblowych można znaleźć zarówno łóżka dziecięce, jak i łóżka dla dorosłych. W katalogach sprzedawców znajdują się również młodzieżowe meble dedykowane specjalnie dla nastolatków, które wyróżniają się ciekawym designem na czasie. Inne łóżka dwupoziomowe mogą być również skierowane dla dziewczyn, w ofertach sklepów meblowych nie brakuje też chłopięcych modeli. Różnią się one zazwyczaj kolorem – wersje dla dziewczyn mają jasne, przykładowo różowe kolory, a dla chłopców niebieskie lub ciemniejsze. Na dziecięcych łóżkach producenci często umieszczają również postaci z bajek. Taki mebel z ulubionym bohaterem z kreskówki z pewnością sprawi, że zasypianie będzie przyjemniejsze i szybsze. Łóżka dwupoziomowe dla dzieci dostępne w sklepie meblowym online spełniają niezbędne wymogi bezpieczeństwa - ich powierzchnia jest pokryta lakierami wodnymi lub innymi nieszkodliwymi substancjami posiadającymi szereg certyfikatów. Większość modeli dla dzieci posiada również specjalne barierki, które w razie potrzeby można łatwo zdemontować. Dobrzy producenci proponują również modle z zaokrąglonymi krawędziami, dzięki czemu najmłodsi nie ucierpią, jeśli nawet się w nie uderzą się. Łóżka dla dzieci charakteryzują się również dużą wytrzymałością. Wiadomo bowiem, że najmłodsi nie tylko śpią w łóżku, ale często jest ono również miejscem zabaw, skoków i innych akrobacji. W ciągu dnia tego typu meble mogą również służyć jako miejsce do siedzenia dla nawet kilku osób. Dlatego istotne jest, żeby cała konstrukcja mebla była wykonana z trwałych, odpornych na uszkodzenia materiałów.

Zalety dwupoziomowych łóżek

Dwupoziomowe wysuwane łóżko to alternatywa dla łóżek dwupiętrowych. Wiele osób nie decyduje się na piętrowe łóżka ze względu na ich wygląd. Niektóre rodziny nie decydują się też na zakup takiego mebla, bo żadne z ich dzieci nie czuje się komfortowo, śpiąc na górze. Wysuwane dwupoziomowe łóżko rozwiązuje oba problemy - jeśli jest złożone, wygląda jak normalne łóżko. Dzieci nie będą się również sprzeczać o to, kto ma spać na dolnym, a kto na górnym poziomie.
Tego typu meble są idealnym rozwiązaniem do niewielkich pomieszczeń, gdzie liczy się każdy metr kwadratowy - pozwalają one zaoszczędzić wiele miejsca. W ciągu dnia można szybko i łatwo złożyć łózko, dzięki czemu zyskuje się dodatkową przestrzeń. Z kolei wieczorem wysunięcie dolnej części zajmie tylko chwilę i poradzą sobie z tym również dzieci. Wiele modeli łóżek jest dodatkowo wyposażonych w szuflady i schowki, w których można przechowywać zapasową pościel, jak i różnego rodzaju przedmioty. W wielu wersjach dostępnych w sklepie do łóżek są dołączone materace, dlatego nie trzeba ich dokupować.

Drewniane i wytrzymałe łóżko piętrowe dla dzieci

To ekonomiczne rozwiązanie, które jest przyjazne dla domowego budżetu. Za rozsądną cenę otrzymujesz dwa łóżka, doskonałe dla rodzeństwa. Są wyposażone w materace wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu zapewniasz najmłodszym członkom rodziny możliwość wygodnego snu, a jednocześnie zadbasz o odpowiednie warunki dla zdrowia kręgosłupa. Łóżko piętrowe to świetne rozwiązanie zarówno dla młodszych dzieci, jak i dzieciaków w wieku szkolnym czy nastolatków. Łóżka z naszej oferty mają także odpowiednie zabezpieczenie, aby najmłodsi nie spadli z piętra w trakcie snu. Możesz mieć pewność, że w łóżku piętrowym z naszej oferty Twoje dzieci śpią zdrowo, bezpiecznie i komfortowo.

Sypialnia dla dzieci – łóżka piętrowe dla Twoich pociech

Łóżka z naszego asortymentu są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych. Dzięki wyborowi łóżka pasującego do stylu pomieszczenia możemy w ciekawy sposób udekorować sypialnię dla dzieci. Dostępne są łóżka w jasnych kolorach lub w tradycyjnej tonacji niepomalowanego drewna. Mamy również propozycję dla rodzin wieloosobowych: w naszej ofercie znajdziesz nie tylko standardowe łóżka dwuosobowe, ale także funkcjonalne łóżka piętrowe trzyosobowe. Z łatwością wybierzesz takie łóżko, które będzie odpowiednie dla Twoich dzieci. Proponujemy także łóżka z praktycznym systemem szuflad, w których schowasz pościel na zmianę, książeczki czytane do poduszki, ulubione zabawki dziecka i inne rzeczy, które chcesz mieć pod ręką.

Łóżka z naszego asortymentu są wykonane z tworzywa wysokiej jakości, dzięki czemu masz pewność, że zakup takiego mebla to rozwiązanie na lata. Meble z naszej oferty zostały skonstruowane z materiału od zaufanych i sprawdzonych dostawców. Skorzystaj z naszej oferty łóżek piętrowych!

W ofercie sklepu meblowego online znajdują się zarówno łóżka piętrowe jednoosobowe, jak i łóżka piętrowe dwuosobowe. Można również znaleźć modele z trzema miejscami do spania – jedno łóżko jest wysuwane. To idealne rozwiązanie, jeśli rodzina chce mieć dodatkowe, wygodne miejsce do spania dla nieoczekiwanego gościa.

W szerokim katalogu sklepu meblowego można również znaleźć łóżka z biurkiem. To rozwiązanie pozwala na jeszcze większą oszczędność miejsca w pokoju dziecięcym. Dzięki temu zostanie więcej przestrzeni na inne meble. Łóżko to mebel, który służy przede wszystkim do wypoczynku. Jednak można je również wyposażyć w niecodzienne rozwiązania, dzięki czemu dziecko będzie się świetnie bawić - przykładowo, w ofercie producentów można znaleźć łóżka piętrowe dziecięce ze standardowymi schodkami po jednej stronie i ze zjeżdżalnią po drugiej - będzie to dla dziecka nie lada atrakcja.

Bezpieczne łóżka piętrowe dla dzieci

Łóżka piętrowe produkowane z myślą o dzieciach posiadają specjalne rozwiązania, które wpływają na ich bezpieczeństwo. Modele przeznaczone dla najmłodszych są wyposażone w specjalne barierki, dzięki czemu dziecko podczas snu lub zabawy nie spadnie na podłogę. W przypadku dwupiętrowych łóżek schodki są tak zaprojektowane, by wchodzenie po nich było łatwe i bezpieczne. Wiele modeli dla dzieci ma również zaokrąglone krawędzie, dzięki czemu najmłodsi nie będą odczuwać bólu, nawet jeśli się o nie uderzą. Substancje, przykładowo lakiery wodne, jakimi są pokryte elementy łóżka posiadają odpowiednie certyfikaty świadczące o ich nieszkodliwości.

Łóżko to mebel, który nie służy tylko do spania. Dzieci spędzają w nim czas, gdy odpoczywają lub czytają, często to też miejsce zabaw. Dlatego istotne jest, żeby łóżka były wykonane z trwałych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów. Muszą być one przy tym bezpieczne dla użytkowników. Wiele osób decyduje się na meble wykonane z drewna sosnowego, które charakteryzuje się wysoką odpornością. W ofercie można również znaleźć łóżka wykonane z innego rodzaju drewna bądź materiałów.

Łóżko piętrowe to idealne rozwiązanie w przypadku, gdy w jednym pokoju mieszka dwójka dzieci. Tego typu meble pozwalają zaoszczędzić sporo przestrzeni – nie trzeba wstawiać drugiego łóżka. Miejsce to można zagospodarować, wstawiając przykładowo dodatkowy mebel, który jest niezbędny w każdym dziecięcym pokoju: biurko do nauki czy szafkę. Dodatkowa przestrzeń może również być pozostawiona wolna - dzięki temu dzieci będą mieć więcej miejsca do zabawy.