Letnie wietrzenie Magazynów mebli Signal - ogromne przeceny do końca czerwca 2019!

Letnie wietrzenie Magazynów mebli Signal - ogromne przeceny do końca czerwca 2019!

Tego się nawet sami nie spodziewaliśmy! Signal meble aby zastymulować rynek i pobudzić nieco sprzedaż mebli konwencjonalnych w tym letnim, ogórkowym sezonie mocno obniżył ceny na sporą liczbę mebli. Poniżej prezentujemy pełną listę. Promocje trwają do 30 czerwca 2019 roku lub wyczerpania zapasów.

Zwróć uwagę, że niektóre produkty posiadają więcej niż 1 kombinację przez co jeśli jakiś mebel Ci się spodobał z listy poniżej to wejdź na jego stronę i sprawdź które warianty biorą udział w promocji. Czasami są to wszystkie, czasami jeden, czasami żaden :) Jeśli produkt nie posiada informacji o procentowej obniżce wtedy na pewno któryś z wariantów jest przeceniony. Wejdź w niego i przeklikaj dostępne warianty by zobaczyć które są przecenione.

Jak zwykle - produkty z obniżoną ceną nie mogą być dodatkowo rabatowane. Promocje są na tyle soczyste, aż łzy radości cisną się do oczu. Taka cebula przez długi czas może się nie pojawić :)

Fotele biurowe

Krzesła maści wszelakiej

Najlepszymi promocjami są według mnie przeceny na krzesło Denis patchwork oraz kolekcję designerskich fotelo-krzeseł Nest i Flip.

Łóżka 

Fotele młodzieżowe, dziecięce

wyprzedaż promocja magazyn rabat wietrzenie magazynów