Katalogi i gazetki meblowe PDF do obejrzenia

Jedną z najlepszych metod prezentacji mebli jest zabranie do ręki wydrukowany katalog mebli od producenta, jednak skoro siedzisz teraz przed komputerem lub telefonem to jawnie nie masz tych katalogów przy sobie. Mamy coś dla Ciebie - katalogi, gazetki meblowe do pobrania w PDF wszystkich producentów, których asortyment posiadamy w naszym sklepie. 

Uwaga: Przy każdym linku do pobrania gazetki uwzględniony jest rozmiar pliku. Niektóre z nich z nich mają nawet 100 megabajtów więc jeśli korzystasz z danych pakietowych to miej to na uwadze. Sam plik ściągał będzie się szybko, tak samo jak Twój limit danych pakietowych. Na szczęście nie ma ich za wiele, jednak mając to na uwadze utworzyliśmy ich lżejsze wersje z gorszą wersją grafik. Co do samej specyfiki plików PDF to ten format plików otworzy każda współczesna przeglądarka w komputerze oraz w niektórych smartfonach domyślnie plik może zostać otworzony przez przeglądarkę Google Chrome.

Zdarzyć się może, że w katalogu znajdziesz meble których nie ma w jeszcze dodanych do sklepu. Skontaktuj się z nami w takim przypadku a jak najszybciej, wręcz priorytetowo dodamy produkt do asortymentu byś mógł go zakupić.

Pamiętaj również, że większość katalogów w wersji papierowej posiadamy w stacjonarnym salonie meblowym w Kolbuszowej i chętnie je rozdajemy.

Katalog meblowy Halmar 2019

Przepięknie przygotowany katalog mebli od rosnącego w siłę dystrybutora Halmar, który w końcu zrozumiał czym jest rynek mebli internetowych i jak kluczową rolę w nim odgrywają dobrej jakości zdjęcia produktów. Uwaga: Plik waży ponad 100 mb.

Katalog mebli Halmar 2019

Katalog mebli Signal 2019

Uwaga: Katalog waży ponad 60 mb.

Katalog mebli Signal 2019

Katalog mebli Helvetia Wieruszów

Katalog mebli ML MEble

Jest to katalog interaktywny - przechodzimy na inną stronę i możemy interaktywnie wertować katalog.

Katalog foteli Kulik System PDF

Katalog Szaf Piaski

Katalog PDF Kuchnie KAM Meble

Katalog meblowy Piaski

Katalog meblowy Mebdom meble złożone

Katalog łóżek MK Foam Koło

Katalog materaców MK Foam Koło

Katalog materaców Optimum

Katalog gotowych mebli Meble Gołąb

Katalog PDF Adam Meble


Tagi: katalog, gazetka, pdf, signal, halmar, helvetia, kulik system, ml meble, piaski, mebdom, bogfran, mk foam koło, optimum, Adam Meble

Myślisz, że komuś jeszcze ten wpis może pomóc lub uważasz go za wartościowy? Podziel się nim!
Wiem, że potrafisz bezpośrednio skopiować link z przeglądarki i go gdzieś wkleić ale poniżej masz lekkie ułatwienie :)

Facebook Logo Twitter logo G+ logo Logo LinkedIn Ikona poczty elektronicznej