Likwidacja salonu meblowego w Kolbuszowej! Meble do -50% taniej!

Likwidacja salonu meblowego w Kolbuszowej! Meble do -50% taniej!

Właśnie rozpoczęliśmy okres likwidacji naszego salonu stacjonarnego w Kolbuszowej, ale nie zamykamy się całkowicie, ponieważ nadal będziemy prężnie działać online i to tutaj przekierujemy pełne mocne przerobowe. Produkty przecenione są aż do -50% więc warto skorzystać z wyprzedaży oszczędzając na zakupie czegoś co i tak miałeś/aś w planach kupić.

Meble za pół darmo?

Odwiedzając nas musisz wiedzieć, że liczba mebli jest ograniczona, ponieważ wyprzedajemy wszystko co znajduje się w naszym salonie. Zastanów się co planowałeś/aś kupić do domu i zrób to teraz, bo cena jest naprawdę niska.

Narożniki, szafy, łóżka, komody, materace, ogromnaaa ilość krzeseł i foteli oraz dywanów - to tylko kilka wymienionych produktów, które znajdziesz na wyprzedaży. 

Pamiętaj, że przed zakupem możesz sprawdzić nie tylko kompletność mebli, ale także je dotknąć, usiąść, czy poskakać i dowiedzieć się czy jest to mebel o który w zupełności spełnia Twoje oczekiwania. Wszystkie meble są nowe, a jeśli posiadają jakieś "uszkodzenia" są to przeważnie te które wynikły w trakcie montażu (tu jakaś ryska, tam coś, teges szmeges).

Klikając w link tego artykułu możesz zobaczyć jakie rodzaje foteli znajdują się na wyprzedaży. Fotele są w 100% sprawne.

WYPRZEDAŻ EKSPOZYCJI! Gdzie przetestować fotel obrotowy, ergonomiczny lub gamingowy?

WYPRZEDAŻ EKSPOZYCJI! Gdzie przetestować fotel obrotowy, ergonomiczny lub gamingowy?

UWAGA! W związku z likwidacją salonu stacjonarnego (przenosimy się stricte w internety) mamy ogromną ilość foteli z ekspozycji do sprzedaży za nawet pół ceny. Jest to jedyna taka okazja i tan [...]

A poniżej szybki podgląd produktów, które także możesz znaleźć w naszym salonie

Gdzie nas znaleźć?

Wyprzedaż całego asortymentu odbywa się w Kolbuszowej na ul. Rzeszowskiej 7, obok sklepu Monopolowego u Gazdy, w tym samym budynku co "Farby".

likwidacja meble wyprzedaz salon sypialnia kuchnia taniemeble tanio salonmeblowy kolbuszowa rzeszow likwidacjasklepu zakupy szafa naroznik materac towar komoda stól krzesla fotel -50% poldarmo darmo