Cóż to był za rok! Wszystkiego najlepszego!

Cóż to był za rok! Wszystkiego najlepszego!

Ależ ten rok szybko zleciał! Wiele się działo, wiele się zmieniło ale wciąż jesteśmy szczęśliwi, że powierzacie nam swoje zaufanie oraz pieniądze dołączając do coraz większego grona Klientów. Nie zawsze było pięknie i choć staramy się jak najbardziej automatyzować dla Ciebie większość działań to zawsze nasz Dział Obsługi Klienta z ludzką twarzą był i będzie do Twojej dyspozycji. Cieszy nas niezmiernie, że dzwonicie i informujecie o tym, że dzięki dobrym opiniom i polecaniu skusiliście się na zakup u nas. Dla takich słów warto prowadzić ten biznes.

Uważajcie na oszustów w tym gorącym okresie!

Pamiętajcie by w tym całym szale świąteczno-noworocznym nie dać się oszukać w internecie, dlatego przygotowaliśmy dla Was mały poradnik, który możecie porozsyłać po znajomych. Znajdziesz go tutaj: Na co zwracać uwagę kupując w internecie by nie dać się okraść. Niestety kilka osób zgłosiło się już jako poszkodowani :( Miejmy nadzieję, że dzięki temu chociaż 1 osoba uniknie zepsucia sobie tego magicznego okresu.

Życzenia nieco inne, acz szczere ♫

Żeby przełamać impas co bardziej monotonnych i nieszczerych życzeń przedstawiamy i przypominamy kawałek, który zelektryzował i zdominował cały rok 2019. Niech będą to właśnie te prawdziwe życzenia, do których dołącza się cała nasza ekipa dla Ciebie. ♫ Życzymy sobie i Wam, by nas było stać na święty spokój

Małe podsumowanie

W tym roku uruchomiliśmy właśnie tego bloga meblowego gdzie naklepaliśmy już ponad 50 postów które bardzo chętnie czytacie, często dzwoniąc i pisząc, że po artykule zmieniliście pogląd na pewne sprawy. To bardzo motywujące i właśnie dla Was wciąż będziemy starać się sukcesywnie coś postować.

W nowym roku wciąż będziemy się dla Was rozwijać i stawiamy na jak największą transparentność. Wprowadziliśmy dynamicznie liczone, realne daty wysyłek towarów dzięki którym zawsze będziesz wiedzieć, kiedy Twoje zamówienie zostanie wysłane. Ta opcja działała cały poprzedni rok jednak była generowana tylko raz dziennie - od teraz jest za każdym razem super świeża i również teraz na podstronach mebli widzisz już hiper realne terminy realizacji. Ze względu na okres świąteczny wiele firm na przerwę świąteczno-inwentaryzacyjną co również uwzględniamy.

Możesz oczywiście jeszcze zakupić u nas meble dostępne do wysyłki w 24 godziny i w każdy roboczy dzień je wyślemy w okresie pomiędzy świątecznym i noworocznym. Zobacz je wszystkie poniżej:

Meble do szybkiej wysyłki

Mówiąc o 2019 roku i wysyłce w 24 godziny nie wspomnieć o produkcie, który wręcz zdominował ten rok, a to dzięki temu, że i był to rok tkanin welurowych. Przed Tobą absolutny bestseller i najbardziej popularne krzesło CHIC Velvet Signal.

Oczekuj gdzieś na przełomie stycznia podsumowania najlepiej sprzedających się produktów z określonych kategorii na blogu.

Nie był to łatwy rok i niestety następny również nie będzie piękny i przyjemny - szykowane podwyżki cen prądu dla przedsiębiorców odbiją się echem po całej gospodarce i pomimo tego, że w poprzednim roku dystrybutorzy podnosili ceny to i w następnym podwyżki będą nieuniknione. Warto zastanowić się nad tym by już teraz kupić upragnione i wypatrzone meble ponieważ już po nowym roku lub po marcu ceny niestety pójdą do góry. O ile? Nie wiemy. Otrzymamy informację od producenta i tyle.

Bądźmy jednak pozytywni :) Składamy Wam jak najcieplejsze i szczere życzenia:

Wesołych Świąt w rodzinnym gronie i Szczęśliwego Nowego Roku z huczną imprezą.

boże narodzenie życzenia sylwester nowy rok podsumowanie