Fotel i sofa SOFT Halmar w "Jaka to melodia" oraz "Dzień dobry TVN"

Fotel i sofa SOFT Halmar w

No nie mogę, nosił mnie ten temat strasznie długo, ponieważ zawsze gdy widziałem fotel SOFT z Halmaru w programie "Jaka to melodia" na TVP musiałem to w końcu opisać. Tym bardziej, że w przypadku muzycznego programu fotele te zostały przydzielone tylko garstce wybrańców z publiczności, którzy siedzą zaraz za uczestnikami lub mają najdłuższy czas antenowy. Cała reszta statystów dostała jakieś tam paździerze, ale w telewizji wszystko musi być ładne. Ładny oczywiście jest fotel SOFT Halmar i to właśnie jemu poświęcimy ten post.

Od przedstawiciela Halmaru otrzymałem kiedyś informację, że również w TVN ten fotel był używany przez gospodarzy programu śniadaniowego "Dzień dobry TVN" jednak nigdzie nie mogę znaleźć potwierdzenia tego jako screenshot lub zapis programu :( Jeśli dysponujesz taką informację możesz się tym podzielić w komentarzu. Co do samego programu ze stajni TVP to już gdzieś od grudnia 2019 poprzez początek roku 2020 fotele widywane są w tle i póki co nie zamierzają się nigdzie wybierać.

Poniżej prezentuję linki do produktów w naszym sklepie oraz dodatkowy wariant SOFT 3 ze złotym stelażem oraz szalenie modną butelkowo-zieloną tapicerką. Co ciekawe Halmar niestety nie posiada już wersji ze srebrnym/chromowanym stelażem dla sofy i jest dostępny tylko wariant ze stelażem czarnym co jest o tyle dziwnie, że sam fotel w mojej opinii jest bardziej elegancki w srebrnym stelażu.

soft soft-xl halmar Jaka to melodia Dzień dobry tvn meble ddtvn sofa fotel

Psst! To może Cię zainteresować