Fotel i sofa SOFT Halmar w "Jaka to melodia" oraz "Dzień dobry TVN"

| | Aktualizacja: | w kategorii: Blog

No nie mogę, nosił mnie ten temat strasznie długo, ponieważ zawsze gdy widziałem fotel SOFT z Halmaru w programie "Jaka to melodia" na TVP musiałem to w końcu opisać. Tym bardziej, że w przypadku muzycznego programu fotele te zostały przydzielone tylko garstce wybrańców z publiczności, którzy siedzą zaraz za uczestnikami lub mają najdłuższy czas antenowy. Cała reszta statystów dostała jakieś tam paździerze, ale w telewizji wszystko musi być ładne. Ładny oczywiście jest fotel SOFT Halmar i to właśnie jemu poświęcimy ten post.

Od przedstawiciela Halmaru otrzymałem kiedyś informację, że również w TVN ten fotel był używany przez gospodarzy programu śniadaniowego "Dzień dobry TVN" jednak nigdzie nie mogę znaleźć potwierdzenia tego jako screenshot lub zapis programu :( Jeśli dysponujesz taką informację możesz się tym podzielić w komentarzu. Co do samego programu ze stajni TVP to już gdzieś od grudnia 2019 poprzez początek roku 2020 fotele widywane są w tle i póki co nie zamierzają się nigdzie wybierać.

Poniżej prezentuję linki do produktów w naszym sklepie oraz dodatkowy wariant SOFT 3 ze złotym stelażem oraz szalenie modną butelkowo-zieloną tapicerką. Co ciekawe Halmar niestety nie posiada już wersji ze srebrnym/chromowanym stelażem dla sofy i jest dostępny tylko wariant ze stelażem czarnym co jest o tyle dziwnie, że sam fotel w mojej opinii jest bardziej elegancki w srebrnym stelażu.


Tagi: soft, soft-xl, halmar, Jaka to melodia, Dzień dobry, tvn, meble, ddtvn, sofa, fotel

Te artykuły również mogą Cię zainteresować:
Myślisz, że komuś jeszcze ten wpis może pomóc lub uważasz go za wartościowy? Podziel się nim!
Wiem, że potrafisz bezpośrednio skopiować link z przeglądarki i go gdzieś wkleić ale poniżej masz lekkie ułatwienie :)

Facebook Logo Twitter logo G+ logo Logo LinkedIn Ikona poczty elektronicznej