Kreatywne, pomysłowe i innowacyjne meble

Kreatywne, pomysłowe i innowacyjne meble

Zdarzyło Ci się rozłożyć amerykankę i w głowie pojawiło się uczucie - Wow, ale to jest kreatywne? To patrz na to! :D W internecie często możesz napotkać intrygujące przedstawienia w których niepozorny mebel przepoczwarza się w Optimusa Prime. Postanowiłem je zebrać w 1 post, który będę aktualizował tak więc przedstawiam Ci dziś kolekcję filmików, animacji, gifów oraz wszelakich innych mediów na których nieskończona kreatywność i pomysłowość twórców doprowadziła do stworzenia bardzo kompaktowych i wizualnie perfekcyjnych mebli. Uwaga! Wciąga! Uwaga #2 - uwaga na transfer ponieważ niektóre z tutejszych gifów potrafią ważyć całkiem sporo megabajtów.

Sofa rozkładana do dwupiętrowego łóżka

6 stolików składanych w 1 mały

Jeśli goście zwalą Ci się na kwadrat może również rozłożyć ten mały kwadrat i z 1 małego stoliczka mieć 6 takich samych. Czysta duplikacja :)

Czy to ptak? Samolot? Sofa? Ławka? Fotel?

Nawet nie wiem jak to skomentować.

Hej! Postaw mnie z powrotem!

Półeczka z kocimi nóżkami, która podniesiona imituje kota, który chce by go położyć. Super słodkie :D

via Gfycat

Składany stół do zawieszenia na ścianie

Oczywiście w akompaniamencie nieśmiertelnie loftowych krzeseł, które znajdziecie u nas w sklepie:

Stół Claudio Signal - imponujące rozkładanie

Tak, o dziwo ta konstrukcja to nie jest jeden z tych elementów, po których robimy "wow!" i tyle, lecz ten stół jest dostępny do kupienia u nas i całkiem popularny. Występuje również w innych wersjach w tym w wersji z ceramicznym blatem.

Stół z ruchomym wzorem z piasku

Bruce Saphiro stworzył ten prosty acz genialny mechanizm rysowania w piasku. Kula tocząca się po piasku tworzy przepiękne, geometryczne i wręcz prawie fraktalne kształty. To może być Twój nowy stół kuchenny.

Stół jako sztuka dla sztuki

Ultra ciekawy kuchenny przybornik na przyprawy

Poza praktycznym podejściem do rozwiąznia przyborników w formie klasycznej szuflady istnieje jeszcze takie rozwiązanie, które wprawia w osłupienie chyba każdego. Ciekawe jak tylko z wytrzymałością takiego rozwiązania.

Złudzenie optyczne w krześle

Jeśli chcesz sprawić by ktoś uwierzył, że patrzy na coś co wygląda inaczej to możesz kupić mu to kzesło

Pochwal się swoją aranżacją i otrzymaj w zamian tłuściutki rabat na kolejne zakupy! Napisz do nas wiadomość na biuro@meblujdom.pl, opisz swoją aranżację i załącz zdjęcia. Możesz również oznaczyć nas na relacji lub fotce na 📷Instagramie i zawołać nas @meblujdom.pl. Najlepsze aranżacje publikujemy na blogu oraz na naszym facebooku/instagramie, a Ty zgarniesz mięsisty kupon 😍

kreatywne pomysłowe meble rozkładane satysfakcjonujące gif gfycat youtube

Psst! To może Cię zainteresować