Promocja aż -15% na wszystkie meble od Helvetia do 6 kwietnia 2020

Promocja aż -15% na wszystkie meble od Helvetia do 6 kwietnia 2020

Coraz więcej producentów i dystrybutorów zauważyło, że akcja #zostanWdomu to doskonała okazja do tego, że wielu z nas zrewalidowało swoje domy i mieszkania pod kątem estetyki jak i funkcjonalności. Gdy już musimy siedzieć w czterech ścianach to jednak warto cieszyć się pięknym i solidnym wnętrzem. Z właśnie taką inicjatywą wyszła również firma Helvetia Wieruszów znana z mebli wysokiej jakości jak i szeroką gamy systemów meblowych. Rabat aż 15% od ceny standardowej to nie lada gratka dla każdego kto w ostatnich czasach chciał urządzać mieszkanie. Promocja trwa od teraz do 6 kwietnia 2020 roku.

Jak skorzystać z promocji i gdzie zobaczyć wszystkie meble?

Nie musisz robić absolutnie nic - wszystkie meble biorące udział w promocji zostały przecenione automatycznie o 15%. Meble i kolekcje firmy Helvetia możesz odnaleźć w zakładce Kolekcje meblowe gdzie wyszukasz po prostu systemy od tego producenta (można używać skrótu ctrl+F) lub wędrując po wszelakich kategoriach i korzystając z menu filtrowania bocznego po producentach zaznacz Helvetię.

Możesz również przeglądnąć najnowszy katalog Helvetia w PDFie i jeśli którejś z nowości nie znajdziesz u nas na stronie, a jesteś nią zainteresowany to skontaktuj się z nami telefonicznie. Dodamy ją w super szybkim czasie byś mógł zamówić ją przez internet.

Katalog online mebli Helvetia PDF 2020

Polecane przez nas meble i systemy od Helvetia

Oczywiście nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie przedstawili Ci naszych polecanych systemów od tego producenta. Poniżej znajdziesz subiektywną listę kolekcji meblowych na które 100% trzeba zwrócić uwagę :)

[Invalid Category ID]

System mebli HEKTOR Helvetia

Kolekcja HEKTOR Helvetia

System mebli BOTA Helvetia

Kolekcja mebli BOTA od Helvetia - komplet meblościanki

[Invalid Category ID]

[Invalid Category ID]

[Invalid Category ID]

System mebli SILKE Helvetia

Solidne meble SILKE Helvetia-Wieruszów

[Invalid Category ID]

[Invalid Category ID]

System sypialniany GALAXY Helvetia

Kolekcja mebli do sypialni GALAXY Helvetia

Skonfiguruj własną szafę przesuwną

W promocji uczestniczy również każda szafa, którą stworzysz dla siebie w kreatorze szafy. Po więcej informacji odsyłam Cię do wcześniej postu o tym konfiguratorze lub zapraszamy do salonu gdzie posiadamy ekspozytor.

Promocja nie łączy się z kuponami rabatowymi. Jedynymi meblami nie objętymi promocją są szafy ALFA oraz sypialnia Montreal Helvetia.

Helvetia - polski producent którego jakością zachwyciły się rynki zagraniczne

Logo Helvetia Meble

promocja helvetia rabat meble 2020

Psst! To może Cię zainteresować