Kuchnia KAMDUO 260

😞 Niestety ten produkt nie jest już dostępny/e w sprzedaży.


 • Masz pytania odnośnie tego mebla? Zadzwoń do nas pod +48 669 748 899, a wyszukamy coś specjalnie dla Ciebie. Często okazuje, że inny dystrybutor posiada ten sam produkt pod inną nazwą.
 • • Przejrzyj stronę kategorii tego produktu w poszukiwaniu podobnego produktu.
 • Czy ktoś ma w ogóle ten mebel? Na 95% nie jednakże może któryś ze sprzedawców posiada towar na własnym stanie magazynowym.
 • • Wyślij szybkie zapytanie na biuro@meblujdom.pl by otrzymać więcej informacji o podobnych produktach. Kliknij na adres mailowy by otrzymać gotowy szablon zapytania ;)

Zamówienia na pojedyncze elementy (np zamówienie 1, 2 szafek, słupka itp) nie będą realizowane ze względu na brak minimum logistycznego u producenta. Szacunkowe minimum to około 1 000 zł brutto by producent chciał się podjać realizacji.
 • Dąb sonoma + lawa
 • Dąb złoty + lawa

Produkt wycofany ze sprzedaży. Zapoznaj się z podobnymi i powiązanymi produktami poniżej.

W przypadku płatności za pobraniem dla mebli twardych pobierana jest zaliczka w wysokości 30% ponieważ rozpoczętego zamówienia u producenta nie można już anulować.

Opis KAMDUO 260

KAMDUO to system mebli kuchennych, który charakteryzuje się prostotą i elegancją. Jest oparty na najnowszych dekorach. Proponowane kolory pozwalają na stworzenie różnych konfiguracji kolorystycznych. Istnieje możliwość wyboru spośród sześciu wariantów: dobą sonoma + lawa, dąb złoty + lawa, grusza + orzech, trawa + orzech, modrzew + grusza oraz zebrano + grusza. Korpusy szafek zostały wykonane z płyty wiórowej laminowanej grubości 16 mm. Boki korpusów są podcinane w celu uzyskania jednej linii cokołu. Ściana tylna wpuszczana między boki wyposażona w wywietrzniki. Szafki wiszące posiadają zawieszki regulowane w dwóch płaszczyznach i półki zabezpieczone są przed wysunięciem. Fronty wykonane z płyty laminowanej grubości 18 mm. Krawędzie płyty oklejone są obrzeżem ABS w kolorze frontu przy zastosowaniu kleju PUR (klej wodoodporny).

Czytaj dalej

Kategorie: Meble kuchenne , Zestawy mebli kuchennych

Zadzwoń do nas
tel: 669 748 899
tel: 601 971 011
tel: 535 439 669
biuro@meblujdom.pl
Meble możesz zamówić również drogą telefoniczną lub mailowo. Konsultant przyjmie zamówienie i potwierdzenie otrzymają Państwo na adres e-mail.
Zadaj pytanie o produkcie
Szyfrowanie SSL🔒 Średnia ocen sklepu 4.8/5    Zaufane opinie ★★★★★

Pełna specyfikacja

Stan Nowy
Producent / Dystrybutor KAM Meble logo PDF
Samodzielny montaż Tak
Gwarancja 24 miesiące
Materiał Płyta laminowana
Kraj produkcji Polska 🇵🇱

Więcej informacji o KAMDUO 260

Korpusy szafek dolnych wykonane z płyty wiórowej laminowanej grubości 16 mm w kolorze: Orzech, Grusza i Sonoma. Głębokość korpusów szafek stojących - 49 cm. Boki korpusów są podcinane w celu uzyskania jednej linii cokołu. Ściana tylna wpuszczana między boki wyposażona w wywietrzniki. Korpusy szafek wiszących wykonane z płyty wiórowej laminowanej grubości 16 mm w kolorze: Orzech, Grusza i Sonoma. Głębokość korpusów to 30 cm. Szafki wiszące posiadają zawieszki regulowane w dwóch płaszczyznach i półki zabezpieczone są przed wysunięciem. Fronty wykonane z płyty laminowanej grubości 18 mm w kolorze - Trawa z Orzechem, Modrzew z Gruszą, Grusza z Orzechem, Zebrano BS z Gruszą i jako NOWOŚĆ: Sonoma z Lawą. Krawędzie płyty oklejone są obrzeżem ABS w kolorze frontu przy zastosowaniu kleju PUR (klej wodoodporny).

Blaty wykonane w technologii postforming. Grubość blatu wynosi 38 mm. W przypadku innego ustawienia szafek niż proponuje producent, nadmiar blatu służy do pocięcia na inne długości. Powierzchnie cięte należy zabezpieczyć. Producent proponuje obrzeże z klejem, które można nabyć w punkcie sprzedaży. Dodatkowo można zakupić listwy aluminiowe boczne do zastosowania na krawędzi blatu stykającego się z kuchenką wolnostojącą.

Szuflady typu metalbox o głębokości 45 cm i szerokości 30, 40, 45, 50, 60, 80 i 90 cm. Szuflady wykonane są z systemem samodomykającym. We własnym zakresie można zastosować miękkie domykanie oraz wkłady do szuflad dostosowane do szerokości szuflady. Podnośniki gazowe 60N w szafkach wiszących okapowych (np. DUO WO2W6, DUO WO2W8) i w szafkach z możliwością montażu okapu kuchennego (DUO WO5/36 lub DUO WO6/36 ). Uchwyty o rozstawie 160 mm**. Część chwytowa wykonana z aluminium. Fronty owiercane są pod uchwyt uniwersalnie, tzn., bez podziału na prawe i lewe. Zawias puszkowy metalowy fi=35mm, regulowany w trzech płaszczyznach.

Zestawienie elementów meblowych prezentowanej kuchni:

Szafki dolne:

 • Szafka dolna DUO DZ2 (zlewozmywakowa) - rozmiar 90
 • Szafka dolna DUO DS/1 mniejsza - rozmiar 40
 • ** miejsce na wybraną szafkę
 • Szafka dolna DUO DS/1 mniejsza - rozmiar 50
 • Szafka dolna DUO DS/1 większa - rozmiar 80

Szafki górne:

 • Szafka górna DUO WO2W - rozmiar 90
 • Szafka górna DUO W - rozmiar 40
 • ** miejsce na wybraną szafkę
 • Szafka górna DUO W - rozmiar 50
 • Szafka górna DUO WO2W - rozmiar 80
opcjonalnie
*Wymagany, ponieważ tam powiadomimy Cię o odpowiedzi

Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.

Wysuń ostatnio oglądane (1)