Materac dziecięcy kokosowo - piankowy

Opis

Prezentowany materac kokosowo - piankowy jest dwustronny, czyli obydwie strony stanowią powierzchnie użytkową do spania dla Maluszka. Pokrowiec materaca jest w kolorze białym, ma wszyty zamek przez co można go łatwo ściągnąć gdy będzie taka potrzeba. Materac posiada z jednej strony piankę poliuretanową, a z drugiej strony matę kokosową, która posiada właściwości zdrowotne. Umożliwia swobodny przepływ powietrza, przez co przeciwdziała poceniu dziecka podczas snu. Ponadto ma właściwości antyalergiczne, przeciwodleżynowe i rehabilitacyjne. Materac jest produkowany w Polsce.

Dostępne wymiary:

- 140x70x8

- 160x80x8

- 180x80x8

Materac uzyskał pozytywną opinię: - Instytutu Matki i Dziecka (OP-3280/1161/99) - Państwowego Zakładu Higieny (HZ-11159/99) - Centralnego Ośrodka Techniki Medycznej Kokosowy wkład materaca oraz pianka poliuretanowa posiadają certyfikat Oko - Tex Standard 100.


Kategorie: Materace , Materace dziecięce , Materace kokos

Zadzwoń do nas
tel: 669 748 899
tel: 601 971 011
tel: 535 439 669
biuro@meblujdom.pl
Meble możesz zamówić również drogą telefoniczną lub mailowo. Konsultant przyjmie zamówienie i potwierdzenie otrzymają Państwo na adres e-mail.
Zadaj pytanie o produkcie
Szyfrowanie SSL🔒 Średnia ocen sklepu 4.8/5    Zaufane opinie ★★★★★

Pełna specyfikacja

Stan Nowy
Producent / Dystrybutor Kocot logo PDF
Dodatkowe informacje Ściągalny pokrowiec
Kraj produkcji Polska 🇵🇱
opcjonalnie
*Wymagany, ponieważ tam powiadomimy Cię o odpowiedzi

Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.

Wysuń ostatnio oglądane (1)