Meblościanka AKSEL 09

  • Schiefer

W przypadku płatności za pobraniem dla mebli twardych pobierana jest zaliczka w wysokości 30% ponieważ rozpoczętego zamówienia u producenta nie można już anulować.

Opis meblościanki AKSEL 09

Meblościanka AKSEL 09 składa się z dwóch brył, szafki RTV oraz wiszącej półki. Zestaw najlepiej sprawdza się w zagospodarowywaniu przestrzeni dziennej, ponieważ stanowi funkcjonalną przestrzeń do przechowywania, a dzięki zgrabnym wymiarom sprawdza się niezależnie od wielkości pomieszczenia. Jeżeli natomiast potrzebujesz większej ilości miejsca do przechowywania możesz rozważyć wybór meblościanki AKSEL 10 z dodatkowym regałem lub doposażenie zestawu w komody AKSEL 26 i 46.

Meblościanka dostępna jest w trzech kolorach do wyboru: biel, colorado beton i schiefer, co umożliwia wybór najodpowiedniejszego rozwiązania dla Twojego wnętrza.


Kategorie: Meble pokojowe twarde , Meblościanki


Kody referencyjne: 2497IE09 , 24B0IE09

Zadzwoń do nas
tel: 669 748 899
tel: 601 971 011
tel: 535 439 669
biuro@meblujdom.pl
Meble możesz zamówić również drogą telefoniczną lub mailowo. Konsultant przyjmie zamówienie i potwierdzenie otrzymają Państwo na adres e-mail.
Zadaj pytanie o produkcie
Szyfrowanie SSL🔒 Średnia ocen sklepu 4.8/5    Zaufane opinie ★★★★★

Pełna specyfikacja

Stan Nowy
Producent / Dystrybutor Helvetia logo PDF PDF
Samodzielny montaż Tak
Gwarancja 24 miesiące
Styl Nowoczesny / Modern
Dostępna kolorystyka Biały + biały połysk / Colorado Beton / Schiefer
Dodatkowe informacje Meblościanka składa się z dwóch elementów.
opcjonalnie
*Wymagany, ponieważ tam powiadomimy Cię o odpowiedzi

Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.

Wysuń ostatnio oglądane (1)