Stół INFINITY CERAMIC Signal

  • Czarny marmur

Opis stołu INFINITY CERAMIC

Czy wiesz, że symbol nieskończoności ∞ został zaproponowany przez Johna Wallisa w traktacie De sectionibus conicis w 1655 roku. Bardzo prawdopodobne, że zainspirował go znak ω symbol małej litery greckiej omega, która będąc ostatnią literą greckiego alfabetu, była metaforą końca i ostateczności.

Symbol wykorzystany w podstawie stołu INFINITY CERAMIC Signal nie tylko zachwyca swoim wyglądem, ale i wskazuje na coś stworzonego do nieskończonej liczby spotkań w kręgu rodzinnym i przyjacielskim.

Wyjątkowy charakter nadaje blat wykonany z wysokiej jakości hiszpańskiej ceramiki. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: biały marmur AMBER BIANCO oraz czarny marmur AZARIO BLACK. Jego powierzchnia wynosi 95x160 cm, a po rozłożeniu 95x240 cm. 

By utrzymać salon w spójnej koncepcji do tego stołu proponujemy krzesła AZALIA Signal, które także można zakupić w naszym sklepie.


Kategorie: Stoły i zestawy stołów , Stoły MDF + Szkło


Kody referencyjne: INFINITYBBR160, INFINITYCBC160

Zadzwoń do nas
tel: 669 748 899
tel: 601 971 011
tel: 535 439 669
biuro@meblujdom.pl
Meble możesz zamówić również drogą telefoniczną lub mailowo. Konsultant przyjmie zamówienie i potwierdzenie otrzymają Państwo na adres e-mail.
Zadaj pytanie o produkcie
Szyfrowanie SSL🔒 Średnia ocen sklepu 4.8/5    Zaufane opinie ★★★★★

Pełna specyfikacja

Stan Nowy
Producent / Dystrybutor Signal logo PDF PDF
Samodzielny montaż Tak
Gwarancja 24 miesiące
Styl Nowoczesny / Modern
Dostępna kolorystyka Biały marmur lub czarny marmur
Wysokość całkowita 76
Szerokość 95
Długość 160
Długość po rozłożeniu 240
Blat Płyta ceramiczna
Stelaż Metal
Funkcja rozkładania Tak
Zmiana wymiarów Brak możliwości
opcjonalnie
*Wymagany, ponieważ tam powiadomimy Cię o odpowiedzi

Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.

Wysuń ostatnio oglądane (1)