Szafka górna narożna OS WRP70X40/64

Zamówienia na pojedyncze elementy (np zamówienie 1, 2 szafek, słupka itp) nie będą realizowane ze względu na brak minimum logistycznego u producenta. Szacunkowe minimum to około 1 000 zł brutto by producent chciał się podjać realizacji.
  • Dąb złoty
  • Sosna andersen

Nie jest to szafka uniwersalna - trzeba wybrać stronę mebla.

W przypadku płatności za pobraniem dla mebli twardych pobierana jest zaliczka w wysokości 30% ponieważ rozpoczętego zamówienia u producenta nie można już anulować.

Opis OS WRP70X40/64

Niezwykle oryginalny design Kuchni OLIVIA SOFT wprowadza niepowtarzalny urok do naszych kuchni. Szafka górna narożna OS WRP70X40/64 została wykonana z wysokiej jakości płyty laminowanej. Jest to szafka uniwersalna - może zostać zamontowana po lewej lub prawej stronie. Krawędzie płyty oklejone obrzeżem ABS w kolorze frontu przy zastosowaniu kleju PUR (klej wodoodporny).


Kategorie: Meble kuchenne , System mebli kuchennych OLIVIA SOFT , Szafki kuchenne górne

Zadzwoń do nas
tel: 669 748 899
tel: 601 971 011
tel: 535 439 669
biuro@meblujdom.pl
Meble możesz zamówić również drogą telefoniczną lub mailowo. Konsultant przyjmie zamówienie i potwierdzenie otrzymają Państwo na adres e-mail.
Zadaj pytanie o produkcie
Szyfrowanie SSL🔒 Średnia ocen sklepu 4.8/5    Zaufane opinie ★★★★★

Pełna specyfikacja

Stan Nowy
Producent / Dystrybutor KAM Meble logo PDF
Wysokość 64
Głębokość 32
Materiał Płyta laminowana

Wszystkie meble: System mebli kuchennych OLIVIA SOFT

Przejdź do kolekcji
Meble kuchenne Olivia Soft
opcjonalnie
*Wymagany, ponieważ tam powiadomimy Cię o odpowiedzi

Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.

Wysuń ostatnio oglądane (1)