Witryna EVORA WM 06
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
To najniższa cena z ostatnich 30 dni!
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis witryny stojącej EVORA WM 06
Witryna EVORA WM 06 Prawa wyróżnia się ponadczasowym frezowaniem nawiązującym do stylu klasycznego w nowoczesnym wydaniu. Witrynę wyróżnia nietuzinkowe zestawienie kolorystyczne zieleni i dębu lefkas. Przeszklony front umożliwia eksponowanie pamiątek, kolekcji książek, szkła czy zdjęć.
Witryna EVORA WM 06 posiada swój lewostronny odpowiednik pod numerem 05. Dodatkowo system wyposażono w szeroki wybór brył o różnych wymiarach i zastosowaniach, z którymi bez trudu urządzisz eleganckie wnętrze z charakterem.
Kody referencyjne: 24ZRJU06, 24ZRJU06 + 2400AO04 , 247DJU06, 247DJU06 + 2400AO04
Zadaj pytanie o produkcie
Wszystkie meble: System mebli EVORA WM Helvetia
System EVORA WM to połączenie ponadczasowej klasyki z nowoczesnością. To odpowiedź na potrzeby eleganckich, niebanalnych wnętrz, wszystko to za sprawą frezowanych matowych frontów, które niezwykle elegancko prezentują się w głębokiej zieleni rozjaśnionej ciepłym odcieniem dębu lefkas. Kolekcja EVORA umożliwia funkcjonalne i estetyczne zagospodarowanie całej przestrzeni w pokoju dziennym czy salonie. Składa się z wielu rodzajów szafek, komód, kredensów, witryn, stołu i ławy wykonanych z wysokiej jakości, trwałych materiałów.





Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.