Witryna dwudrzwiowa EVORA WM 13

  Zamówienia które wpłyną do 15 Listopada 2023 mają szansę zostać zrealizowane jeszcze przed świętami. Natomiast wszystkie zamówienia złożone po 15.XI.2023 będą realizowane w miarę dostępności towaru w okresie przedświątecznym - pozostałe w 3 tygodniu kalendarzowym 2024 r.

W przypadku płatności za pobraniem dla mebli twardych pobierana jest zaliczka w wysokości 30% ponieważ rozpoczętego zamówienia u producenta nie można już anulować.

Opis EVORA WM 13

Witryna EVORA WM 13 to rozwiązanie idealne dla posiadaczy pokaźnej kolekcji książek, zastawy stołowej, szkła czy stylowych dekoracji. Dwa otwierane, przeszklone fronty pozwalają na estetyczne i wygodne przechowywanie a zarazem eksponowanie. Klasyczny, ponadczasowy klimat zostaje przełamany nowoczesnym zestawieniem kolorystycznym zieleni z dębem lefkas, których dopasowanie potęguje światło LED. 

Kolekcję wykonano z wysokiej jakości, trwałych materiałów. System EVORA WM tworzą komody, kredensy, witryny, ława, rozkładany stół i szafki pod telewizor. 


Kategorie: Witryny , Witryny stojące , System mebli EVORA WM Helvetia


Kody referencyjne: 24ZRJU13, 24ZRJU13 + 2 X 2400AO04, 247DJU13, 247DJU13 + 2 X 2400AO04

Zadzwoń do nas
tel: 669 748 899
tel: 601 971 011
tel: 535 439 669
biuro@meblujdom.pl
Meble możesz zamówić również drogą telefoniczną lub mailowo. Konsultant przyjmie zamówienie i potwierdzenie otrzymają Państwo na adres e-mail.
Zadaj pytanie o produkcie
Szyfrowanie SSL🔒 Średnia ocen sklepu 4.8/5    Zaufane opinie ★★★★★

Pełna specyfikacja

Stan Nowy
Producent / Dystrybutor Helvetia logo PDF PDF
Samodzielny montaż Tak
Gwarancja 24 miesiące
Styl Klasyczny
Dostępna kolorystyka Zielony + Dąb Lefkas
Wysokość 200
Szerokość 126
Głębokość 42
Oświetlenie LED W opcji do wyboru
Ilość drzwi 2 drzwi

Wszystkie meble: System mebli EVORA WM Helvetia


Klasyczne Meble ciemnozielone EVORA Helvetia

System EVORA WM to połączenie ponadczasowej klasyki z nowoczesnością. To odpowiedź na potrzeby eleganckich, niebanalnych wnętrz, wszystko to za sprawą frezowanych matowych frontów, które niezwykle elegancko prezentują się w głębokiej zieleni rozjaśnionej ciepłym odcieniem dębu lefkas. Kolekcja EVORA umożliwia funkcjonalne i estetyczne zagospodarowanie całej przestrzeni w pokoju dziennym czy salonie. Składa się z wielu rodzajów szafek, komód, kredensów, witryn, stołu i ławy wykonanych z wysokiej jakości, trwałych materiałów. 

Meble białe klasyczne EVORA Helvetia
Meble białe klasyczne EVORA Helvetia
Meble białe klasyczne EVORA Helvetia
System EVORA

Przejdź do kolekcji
Klasyczne Meble ciemnozielone EVORA Helvetia
opcjonalnie
*Wymagany, ponieważ tam powiadomimy Cię o odpowiedzi

Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.

Wysuń ostatnio oglądane (1)