Zestaw młodzieżowy TAHOE II

😞 Niestety ten produkt nie jest już dostępny/e w sprzedaży.


  • Masz pytania odnośnie tego mebla? Zadzwoń do nas pod +48 669 748 899, a wyszukamy coś specjalnie dla Ciebie. Często okazuje, że inny dystrybutor posiada ten sam produkt pod inną nazwą.
  • • Przejrzyj stronę kategorii tego produktu w poszukiwaniu podobnego produktu.
  • Czy ktoś ma w ogóle ten mebel? Na 95% nie jednakże może któryś ze sprzedawców posiada towar na własnym stanie magazynowym.
  • • Wyślij szybkie zapytanie na biuro@meblujdom.pl by otrzymać więcej informacji o podobnych produktach. Kliknij na adres mailowy by otrzymać gotowy szablon zapytania ;)

Zobacz produkty powiązane poniżej, ponieważ wiele z nich jest bardzo podobnych lub identycznych.

  • Dąb wotan

Produkt wycofany ze sprzedaży. Zapoznaj się z podobnymi i powiązanymi produktami poniżej.

Darmowa dostawa mebli Liveo
Przy łącznym zamówieniu mebli firmy Liveo na kwotę powyżej 1000 zł. Kod rabatowy: Liveo
Najszybsze terminy realizacji w Polsce

Opis zestawu, kompletu mebli TAHOE II

Zestaw młodzieżowy TAHOE II charakteryzuje nowoczesna, prosta forma. Bryły, które zostały zawarte w zestawie idealnie znajdą swoje przeznaczenie w niewielkim pokoju młodzieżowym. Zestaw młodzieżowy TAHOE II został wykonany w naturalnej kolorystyce, która swoim usłojeniem imituje naturalne drewno, dzięki czemu zestaw młodzieżowy będzie mógł Nam służyć dłużej, biorąc pod uwagę szybkość wzrostu dziecka oraz zmianę jego preferencji lub stylu, bezpieczna kolorystyka to najlepsza inwestycja w przyszłosć.  Korpus oraz front wykonany jest z wysokiej jakości płyty wiórowej odpornej na zabrudzenia, dzięki czemu w niskiej cenie, otrzymujemy materiał, który będzie służył Państwu przez lata. Standardowe uchwyty zostały zastąpione bezuchwytowym systemem otwierania.


Kategorie: Meble młodzieżowe , Zestawy mebli dziecięcych , System mebli TAHOE Liveo

Zadzwoń do nas
tel: 669 748 899
tel: 601 971 011
tel: 535 439 669
biuro@meblujdom.pl
Meble możesz zamówić również drogą telefoniczną lub mailowo. Konsultant przyjmie zamówienie i potwierdzenie otrzymają Państwo na adres e-mail.
Zadaj pytanie o produkcie
Szyfrowanie SSL🔒 Średnia ocen sklepu 4.8/5    Zaufane opinie ★★★★★

Pełna specyfikacja

Stan Nowy
Producent / Dystrybutor LIVEO (BogFran) logo
Samodzielny montaż Tak
Gwarancja 24 miesiące
Dostępna kolorystyka Dąb wotan
Materiał Płyta laminowana
Kraj produkcji Polska 🇵🇱

Wszystkie meble: System mebli TAHOE Liveo


Kolekcja TAHOE Liveo (Dąb wotan)

Kolekcja TAHOE to meble z naturalną kolorystyką, która sprawia że wnętrza stają się ciepłe i przytulne. Duża ilość segmentów pozwala na dowolne aranżowanie pomieszczeń.
Korpusy oraz fronty wykonane są z wysokiej jakości płyty wiórowej odpornej na zabrudzenia oraz zarysowania w kolorze dąb wotan. W opcji istnieje możliwość zamontowania oświetlenia
LED półek szklanych witryn oraz dodatkowych listew z oświetleniem do szafy. Funkcjonalność i ponadczasowość naszych mebli sprawiają, że wygoda użytkowania jest szczególnie podkreślana przez naszych klientów przez długi czas.

Detale systemu Tahoe i struktura okleiny


Przejdź do kolekcji
Kolekcja TAHOE Liveo (Dąb wotan)
opcjonalnie
*Wymagany, ponieważ tam powiadomimy Cię o odpowiedzi

Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.

Wysuń ostatnio oglądane (1)