Zestaw szafek nocnych NICOLE czarne - 2szt.- Wietrzenie magazynu!
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis szafki nocnej NICOLE
Zestaw dwóch szafek nocnych NICOLE wpisuje się w aranżacje nowoczesnych pokoi sypialnianych. Ustawienie ich po obu stronach łóżka zapewnia komfortową przestrzeń do ustawienia lampki nocnej, kubka z herbatą, okularów czy wieczornej lektury. Dodatkowe przechowywanie w dbałości o porządek umożliwia szuflada umieszczona tuż pod blatem.
Cechę charakterystyczną kompletu szafek nocnych NICOLE stanowi ryflowany, frezowany front, który doskonale prezentuje się na wysokich, metalowych nóżkach. Czarna podstawa bezbłędnie komponuje się z każdym z dostępnych wybarwień korpusów będąc jednocześnie niebanalnym i funkcjonalnym rozwiązaniem.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Art deco |
| Dostępna kolorystyka | Czarny |
| Wysokość | 45 cm |
| Szerokość | 46 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Materiał | MDF |
| Dodatkowe informacje | Bezuchwytowy system otwierania |
| Właściwości | Metalowy Stelaż Czarny - 20 cm |
| Szuflady | 1 szuflada |
| Kraj produkcji | Polska 🇵🇱 |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wszystkie meble: System mebli NICOLE
System mebli NICOLE stworzony został z myślą o najnowocześniejszych trendach aranżacyjnych oraz wnętrzach urządzanych z dbałością o każdy detal. Wyjątkowość kolekcji zapewniają ryflowane fronty prezentujące się niezwykle elegancko, nadające pomieszczeniom klasy oraz szyku. Cechę charakterystyczną brył stanowią także wysokie, metalowe nóżki w dwóch wariantach kolorystycznych do wyboru - ponadczasowej czerni oraz ekskluzywnym złocie. Wysokie nóżki stanowią jednocześnie przemyślany aspekt funkcjonalny, sprawdzający się w utrzymywaniu porządku pod szafką.
Stylowe meble do salonu NICOLE
Kolekcja NICOLE to zestawienie brył dedykowanych pokojom dziennym, salonowym. Szafki dostępne są w wielu kolorach do wyboru, co w ogromnym stopniu ułatwia urządzenie wnętrza w indywidualny, wymarzony sposób. NICOLE wyróżniają wysokiej jakości materiały, trwała płyta MDF odporna na wyzwania stawiane przez codzienne użytkowanie oraz metalowy, stabilny stelaż. W trosce o Twoją podłogę nóżki dodatkowo zabezpieczono gumowymi podkładkami.
Najważniejsze cechy Kolekcji NICOLE:
- solidna konstrukcja
- metalowy stelaż w dwóch kolorach do wyboru
- wysokie nóżki (20 cm)
- płyta meblowa, MDF
- ryflowane fronty
- pojemne bryły
- bezuchwytowy system otwierania
- nowoczesny design
- dużo kolorów do wyboru
- 24 miesiące gwarancji
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.