Dywany

Filtry

Producent
313 - 329 z 329 mebli
313 - 329 z 329 mebli

Dobry dywan łączy ze sobą piękno i funkcjonalność dzięki czemu ożywia przestrzeń i czyni ją wygodniejszą. Dawniej dywany i dywaniki stosowano głównie w celu izolacji przed zimnym podłożem lub by zwiększyć przyczepność na niektórych powierzchniach (np płytki w łazience z dywanikami antypoślizgowymi).

Dziś w erze nowoczesnego budownictwa funkcja termoizolacyjna powoli odchodzi w zapomnienie, jednakże ciężko odmówić im zwiększania komfortu oraz przytulności w pomieszczeniu. 

Dywan jako poprawa akustyki i komfortu przebywania

Tak samo jak zasłony, meble tapicerowane również i dywany należą do części wystroju wnętrza, które astronomicznie poprawiają akustykę pomieszczeń. Im bardziej miękki dywan tym bardziej redukuje on nieprzyjemny pogłos, echo rozchodzące się po pomieszczeniu gdy występujące fale dźwiękowe nie mają się o co wytłumić i rozmiękczyć.

Różnorakie wzory i trendy, mnogość wyboru pozwolą wybrać Ci Twój idealny dywan czy to będzie pluszowy z bardzo miękkim włosiem, a może bardziej klasyczny w odcieniach beżu i brązu. Posiadamy również szeroki wybór dywanów z nowoczesnymi wzorami geometrycznymi jak i bardziej niestandardowe dywany designerskie.

Różne rozmiary dywanów do wyboru

Prawie każdy dywan posiada również wiele wariantów rozmiarowych. Począwszy od bardzo małych i najtańszych 53x80 oraz 60x100 cm, przez nieco większe uznawane za standardowe 120x160 cm, 140x200 oraz 160x230, aż po giganty rzędu 200x290 lub 240x340. Wystarczy, że z listy konfiguracyjnej wybierzesz odpowiedni rozmiar jak i kolor aby wyświetlić te dywany, których najbardziej szukasz.

Możesz również skorzystać z naszej wyszukiwarki wpisując chociażby frazę "pluszowy dywan". Po najechaniu na dowolny dywan w kategorii zobaczysz jego strukturę z bliska - odwiedź stronę dywanu po więcej informacji, detali jak i większą ilość zdjęć.

Darmowa wysyłka dywanu

Każdy oferowany przez nas dywan - nawet ten najmniejszy ma zawsze darmową dostawę przy płatności z góry jak i skromnie niską opłatę przy zamówieniu za pobraniem. Również w salonie stacjonarnym w Kolbuszowej posiadamy ekspozycję najpopularniejszych wariantów dywanów gdzie możesz zobaczyć je na żywo.