O naszej firmie - opis, NIP, REGON, legalność, kontakt, dane do faktury

Dane firmowe, do faktury

MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o.
ul. Ks. Stanisława Skorodeckiego 71
39-100 Ropczyce
NIP: 818 173 01 36
REGON: 520573236
KRS: 0000935853

Dane salonu meblowego

Salon meblowy MeblujDom.pl
ul. Towarowa 4
36-100 Kolbuszowa (Budynek spółdzielni)
Link do mapy Google

Już od 2012 roku sklep Meblujdom.pl świadczy usługi sprzedaży mebli na najwyższym poziomie gdzie kluczową zasadą jest bardzo dobry kontakt z Klientem. 

MeblujDom.pl to miejsce w którym realizujemy Wasze pomysły na aranżacje domowego i biurowego zacisza.

Współpracujemy z dużą liczbą producentów oraz dystrybutorów, weryfikujemy ich zdolności oraz jakość produktów. Zakończyliśmy już współpracę z kilkoma producentami, którzy po prostu nie wywiązywali się z terminów lub ich procesy reklamacyjne były niskiej jakości. Nie chcemy by niska jakość naszych kontrahentów przekładała się na Twoje niezadowolenie. Reagujemy na opinie, przekazujemy je dalej mając w nadziei to, że wsparcie które nam okazujecie i przekazujecie zaprocentuje w lepszej obsłudze całego łańcucha - od produkcji po właśnie Ciebie czyli Klienta końcowego.

Meble tapicerowane

Współpracujemy z lokalnymi producentami mebli tapicerowanych pod każdy wymiar co czyni nas bardzo wartościową firmą pośród producentów gotowych modeli. Jesteśmy w stanie zrealizować niestandardowe meble w wielu wariantach kolorystycznych oraz wykończeniowych. 

Nasza bogata oferta z pewnością usatysfakcjonuje najbardziej wymagające osoby. Posiadamy duży wybór tanich i funkcjonalnych mebli do każdego wnętrza, oprócz tego posiadamy unikalne i niespotykane modele.

Dbałość o detale oraz staranny dobór materiałów gwarantuje  długie lata użytkowania naszych mebli, a w przypadku problemów z naszymi wyrobami - Gwarantujemy szybką i fachową obsługę reklamacji.

Wszelakie informacje potrzebne byłym Klientom sklepu Meblowiec.pl, którego domenę zakupiliśmy znajdziesz tutaj.

o nas o naszej firma meblujdom nip regon kontakt faktura faktury rozliczeniowe finansowe