O naszej firmie - opis, NIP, REGON, legalność, kontakt, dane do faktury

Dane firmowe, do faktury

MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o.
ul. Ks. Stanisława Skorodeckiego 71
39-100 Ropczyce
NIP: 818 173 01 36
REGON: 520573236
KRS: 0000935853

Dane salonu meblowego

Salon meblowy MeblujDom.pl
ul. Rzeszowska 7
36-100 Kolbuszowa (obok McDonald's)
Link do mapy Google

Już od 2012 roku sklep Meblujdom.pl świadczy usługi sprzedaży mebli na najwyższym poziomie gdzie kluczową zasadą jest bardzo dobry kontakt z Klientem. Na tle naszej internetowej konkurencji wyróżniamy się również tym, że posiadamy salon stacjonarny w którym nasi pracownicy szkolą się i poznają meble, które posiadamy w asortymencie sprzedażowym. Niby coś oczywistego, jednak w dobie boomu na E-commerce wiele sklepów z meblami nigdy nie widziało swojego asortymentu na oczy. Meble wysyłamy na całą Polskę oraz Europę.

MeblujDom.pl to miejsce w którym realizujemy Wasze pomysły na aranżacje domowego i biurowego zacisza.

Współpracujemy z dużą liczbą producentów oraz dystrybutorów, weryfikujemy ich zdolności oraz jakość produktów. Zakończyliśmy już współpracę z kilkoma producentami, którzy po prostu nie wywiązywali się z terminów lub ich procesy reklamacyjne były niskiej jakości. Nie chcemy by niska jakość naszych kontrahentów przekładała się na Twoje niezadowolenie. Reagujemy na opinie, przekazujemy je dalej mając w nadziei to, że wsparcie które nam okazujecie i przekazujecie zaprocentuje w lepszej obsłudze całego łańcucha - od produkcji po właśnie Ciebie czyli Klienta końcowego.

Produkujemy meble tapicerowane

Jesteśmy również producentem mebli tapicerowanych pod każdy wymiar co czyni nas bardzo wartościową firmą pośród producentów gotowych modeli poszczególnych mebli. Jesteśmy w stanie zrealizować niestandardowe meble w wielu wariantach kolorystycznych oraz wykończeniowych. 

Nasza bogata oferta z pewnością usatysfakcjonuje najbardziej wymagające osoby. Posiadamy duży wybór tanich i funkcjonalnych mebli do każdego wnętrza, oprócz tego posiadamy unikalne i niespotykane modele.

Dbałość o detale oraz staranny dobór materiałów gwarantuje  długie lata użytkowania naszych mebli, a w przypadku problemów z naszymi wyrobami - Gwarantujemy szybką i fachową obsługę reklamacji.

Wszelakie informacje potrzebne byłym Klientom sklepu Meblowiec.pl, którego domenę zakupiliśmy znajdziesz tutaj.

Tagi: o nas o naszej firma meblujdom nip regon kontakt faktura faktury rozliczeniowe finansowe