O naszej firmie - opis, NIP, REGON, legalność, kontakt

MeblujDom.pl to miejsce w którym realizujemy Wasze pomysły na aranżacje domowego zacisza.

Dane firmowe

"STUDIO" G. Wiktor, B. Blat S.C
ul. Żeromskiego 8/2
39-100 Ropczyce
NIP: 818-168-83-97
REGON: 180467675

Dane salonu meblowego

Salon meblowy MeblujDom.pl
ul. Rzeszowska 7
36-100 Kolbuszowa (obok McDonald's)

Już od 2012 roku sklep Meblujdom.pl świadczy usługi sprzedaży mebli na najwyższym poziomie gdzie kluczową zasadą jest bardzo dobry kontakt z Klientem. Na tle naszej internetowej konkurencji wyróżniamy się również tym, że posiadamy salon stacjonarny w którym nasi pracownicy szkolą się i poznają meble, które posiadamy w asortymencie sprzedażowym. Niby coś oczywistego, jednak w dobie boomu na E-commerce wiele sklepów z meblami nigdy nie widziało swojego asortymentu na oczy. Meble wysyłamy na całą Polskę oraz Europę.

Jesteśmy również producentem mebli tapicerowanych pod każdy wymiar co czyni nas bardzo wartościową firmą pośród producentów gotowych modeli poszczególnych mebli. Jesteśmy w stanie zrealizować niestandardowe meble w wielu wariantach kolorystycznych oraz wykończeniowych. 

Drugą równie ważną stroną naszej firmy jest sprzedaż mebli wielu sprawdzonych producentów z całej Polski. Nasza bogata oferta z pewnością usatysfakcjonuje najbardziej wymagające osoby. Posiadamy duży wybór tanich i funkcjonalnych mebli do każdego wnętrza, oprócz tego posiadamy unikalne i niespotykane modele.

Dbałość o detale oraz staranny dobór materiałów gwarantuje  długie lata użytkowania naszych mebli, a w przypadku problemów z naszymi wyrobami - Gwarantujemy szybką i fachową obsługę reklamacji.

Wychodzimy z założenia, że sami jesteśmy klientami wielu innych firm i także chcielibyśmy kupować dobrej jakości produkty, dlatego nigdy nie sprzedamy Ci kota w worku! :) 

Wszelakie informacje potrzebne byłym Klientom sklepu Meblowiec.pl, którego domenę zakupiliśmy znajdziesz tutaj.

Tagi: o nas o naszej firma meblujdom nip regon kontakt

Facebook Logo Twitter logo G+ logo Logo LinkedIn Ikona poczty elektronicznej