Aranżacja mebli IRMA BogFran od Klientów

Aranżacja mebli IRMA BogFran od Klientów

Dziękujemy jednej z naszych zadowolonych klientek za przysłanie zdjęcia systemu Irma w kolorze dąb + biały połysk. Jak widać system Irma pięknie prezentuje się nie tylko w pokoju dziennym ale również w pokoju dziecięcym. Zastosowanie tego systemu dla dziecka również ma swoją zaletę - gdy pociecha podrośnie to meble nie zestarzeją się stylistycznie, dzięki czemu wchodząc w okres nastoletniego buntu nie zarzuci nam, że "kupiliśmy jej jakieś różowe bzdety". Pozostawmy jednak przyszłość i skupmy się na tym, że jak przystało na małe księżniczki, córka naszej klientki najbardziej zachwycona jest szafą która zawiera cztery pojemne półki oraz dwa drążki na wieszaki, na których wisi kolekcja małych sukienek. Pojemna komoda pomieści wszystkie potrzebne rzeczy - od malutkich szpargałów po ubranka. Dodatkowym atutem systemu jest podświetlenie led, które prezentuje się niezwykle elegancko, a i również może zastąpić lampkę nocną.

Produkty na zdjęciu od naszej Klientki


Kolejne zdjęcia z ciekawym podpisem dostarczył nam kolejny zadowolony Klient - prezentują zarówno włączone jak i wyłączone :)

Kolejne zdjęcia od zadowolonego Klienta tylko tym razem w wariancie pełnej bieli z podświetleniem LED

Pochwal się swoją aranżacją i otrzymaj w zamian tłuściutki rabat na kolejne zakupy! Napisz do nas wiadomość na biuro@meblujdom.pl, opisz swoją aranżację i załącz zdjęcia. Możesz również oznaczyć nas na relacji lub fotce na 📷Instagramie i zawołać nas @meblujdom.pl. Najlepsze aranżacje publikujemy na blogu oraz na naszym facebooku/instagramie, a Ty zgarniesz mięsisty kupon 😍

irma bogfran meble aranżacja kompozycja zdjęcie na żywo realne zdjęcia opinia

Kategorie powiązane z tym wpisem