Aranżacja kolekcji TOGO od Klientów

Aranżacja kolekcji TOGO od Klientów

Wysoki połysk systemu meblowego TOGO od Helvetia i proste, acz nowoczesne bryły doskonale odnalazły się w salonie naszej Klientki, która posiada ogromne, połyskliwe płytki. Całość wygląda na prawdę nowocześnie w szczególności gdy zaświecone jest oświetlenie dołączone do zestawu. 

Ogólnie znacie ten problem, który jest to, że widzicie przepiękną, nowoczesną linię mebli. Zdjęć takich jak tych od systemu TOGO w internecie jest mnóstwo, jednakże dopiero w rzeczywistości ukazują swoje prawdziwe oblicze gdy finalny produkt może być sfotografowany, a nie wygenerowany w komputerze. Produkty, które zamówiła nasza Klientka do swojego salonu to:

Pochwal się swoją aranżacją i otrzymaj w zamian tłuściutki rabat na kolejne zakupy! Napisz do nas wiadomość na biuro@meblujdom.pl, opisz swoją aranżację i załącz zdjęcia. Możesz również oznaczyć nas na relacji lub fotce na 📷Instagramie i zawołać nas @meblujdom.pl. Najlepsze aranżacje publikujemy na blogu oraz na naszym facebooku/instagramie, a Ty zgarniesz mięsisty kupon 😍

togo helvetia meble aranżacja Klient nowoczesny realne zdjęcia na żywo

Kategorie powiązane z tym wpisem