Aranżacja krzeseł H-090 od Klientów

Aranżacja krzeseł H-090 od Klientów

Odważne połączenie pięknego drewnianego stołu oraz metalowych krzeseł H-090 pokazuje jeden z naszych klientów. Jak widać takie połączenia również pięknie się prezentują. Czasem warto mieszać style w jednym pomieszczeniu, otrzymamy wtedy coś niebanalnego i oryginalnego. Białe krzesła tapicerowane ekoskórą stylem nawiązują do pięknej kuchni, natomiast duży stół do drewnianych elementów wykończenia wnętrza. 

Produkty które zakupili nasi klienci:

Krzesła te występują również w wersji z tkaniny materiałowej oraz w wersji ze stali szczotkowanej - znajdziesz je w wyszukiwarce wpisując H-090 lub przechodząc do sekcji podobnych produktów na stronie produktu. Cała seria H-090 jest absolutnym bestsellerem w kategorii krzeseł do nowoczesnych wnętrz jak i tych, które chcemy sprawić by wyglądały nieco bardziej nowocześnie. Bardzo łatwo stworzyć z nich zestaw stół z krzesłami ze względu na to, że pasują po prostu do większości stołów uderzających w nowoczesne struny. Gdybyś poszukiwał jednak podobnych krzeseł tylko bez tej górnej rączki, uchwytu to rozglądnij się z H-669 Signal, K-194 Halmar oraz H-134 Signal. Gdy już je dostaniesz to prześlij nam ich zdjęcia tak by inni Klienci mogli zobaczyć je na żywo ;)

Pochwal się swoją aranżacją i otrzymaj w zamian tłuściutki rabat na kolejne zakupy! Napisz do nas wiadomość na biuro@meblujdom.pl, opisz swoją aranżację i załącz zdjęcia. Możesz również oznaczyć nas na relacji lub fotce na 📷Instagramie i zawołać nas @meblujdom.pl. Najlepsze aranżacje publikujemy na blogu oraz na naszym facebooku/instagramie, a Ty zgarniesz mięsisty kupon 😍

h-090 salon krzesło na żywo realne zdjęcie