Próbnik tkanin materiałowych łóżek tapicerowanych Signal

Próbnik tkanin materiałowych łóżek tapicerowanych Signal

Ah te tkaniny i ich internetowa prezentacja. Zdjęcia łóżek czy ogólnie mebli tapicerowanych nie zawsze oddają dokładną strukturę materiału i ma na to wpływ sporo czynników wynikających ze specyfiki robienia zdjęć. W przypadku zdjęć aranżacyjnych fotografowie znajdują się w środowisku w którym kontrolują oświetlenie, jego jasność, głębię. Sam fakt, że zdjęcia wykonywane są z pewnej odległości już spłyca teksturę tkaniny - znasz zresztą to zjawisko sam z doświadczenia: z dala Twoje łóżko wygląda inaczej gdy zaczniesz przyglądać się mu z bliska.

W tym wpisie zdjęcia wykonywałem w oświetleniu naturalnym, gdzie źródłem światła było słońce padające z okna do pomieszczenia. Następnie w programie graficznym starałem się jak najbardziej oddać rzeczywisty kolor choć czasami po prostu było to niemożliwe, dlatego przy niektórych tkaninach zamieszczam również drugie, takie totalnie surowe zdjęcie z telefonu by nadać dodatkowego wymiaru do wyobrażenia sobie określonej tkaniny. Pamiętaj również, że są to zdjęcia z bardzo bliska więc najlepiej ich strukturę, którą Ty będziesz widzieć jest ta z miniaturki :) Bez przedłużania - czas rozpocząć.

Tkaniny tap.02, tap.04 i tap.05

Te 3 tkaniny posiadają taką samą strukturę gęsto plecionej tkaniny o solidnej, nie farfoclującej się strukturze. Z tych wszystkich 3 tkanin najbardziej specyficzna jest ta ciemnoszara z tego powodu, że posiada również lekkie szare nici. Strukturę da się lekko wyczuć palcem podczas przesuwania.

Tkanina ta występuję w ogromnej ilości łóżek Signal: Ascot, Aspen, Bella, Bugatti, Hampton, Liden, Malmo, Maranello, Sevilla oraz Texas. Każde z nich możesz wyszukać w naszej wyszukiwarce.

Poniżej prezentujemy jeszcze dosyć koślawą tabelkę z rozpiską którą tkaninę spotkamy w jakim łóżku. A Tobie która z tych tkanin podoba się najbardziej?

próbnik tkaniny materiał signal łóżka tapicerowane tap

Kategorie powiązane z tym wpisem