Meble IVO Bogfran w tle na reklamie salonów Agata

Jeśli w tle reklamy ogromnej sieci sklepów meblowych Agata Meble rzuciły Ci się w oczy te piękne, brązowe meble w tle gdy synek podbijał do p. Sochy to już śpieszymy z wyjaśnieniem cóż to za kolekcja, którą oczywiście możecie zakupić również u nas - szybciej i taniej. 

Nie przedłużając już tego wstępu kolekcją mebli z reklamy Agata Meble emitowanej w październiku i listopadzie 2019 roku to IVO Bogfran w której skład wchodzi aż 13 brył z których można ukręcić zarówno wystrój salonu, pokoju jak i przedpokoju. 

Sytem meblowy IVO Bogfran

Ale jak to u was taniej? A no tak, że posiadamy ZOSTANWDOMU -10%, który już bardzo dużo zniża z ceny jak i fakt, że często w salonach Agaty koszty dostawy oscylują w granicach 300 zł nawet w tym samym mieście. My jesteśmy nieco bardziej elastyczni i zapraszamy do kontaktu w przypadku większych zamówień :)

Dzięki zboczeniu zawodowemu wychwyciłem tę kolekcję w momencie Meble IVO na tej reklamie widać w tle od 0:04 oraz 0:08 czyli ogólnie w momentach w których mama twardo przejmuje inicjatywę i sprowadza na swojego syna upokorzenie wraz z pogardą do samego siebie.


Tagi: ivo, meble, agata, bogfran, reklama

Kategorie powiązane z tym wpisem:
Myślisz, że komuś jeszcze ten wpis może pomóc lub uważasz go za wartościowy? Podziel się nim!
Wiem, że potrafisz bezpośrednio skopiować link z przeglądarki i go gdzieś wkleić ale poniżej masz lekkie ułatwienie :)

Facebook Logo Twitter logo G+ logo Logo LinkedIn Ikona poczty elektronicznej