Meble IVO Bogfran w tle na reklamie salonów Agata

Meble IVO Bogfran w tle na reklamie salonów Agata

Jeśli w tle reklamy ogromnej sieci sklepów meblowych Agata Meble rzuciły Ci się w oczy te piękne, brązowe meble w tle gdy synek podbijał do p. Sochy to już śpieszymy z wyjaśnieniem cóż to za kolekcja, którą oczywiście możecie zakupić również u nas - szybciej i taniej. 

Nie przedłużając już tego wstępu kolekcją mebli z reklamy Agata Meble emitowanej w październiku i listopadzie 2019 roku to IVO Bogfran w której skład wchodzi aż 13 brył z których można ukręcić zarówno wystrój salonu, pokoju jak i przedpokoju. 

Sytem meblowy IVO Bogfran

Ale jak to u was taniej? A no tak, że posiadamy PROMO -10%, który już bardzo dużo zniża z ceny jak i fakt, że często w salonach Agaty koszty dostawy oscylują w granicach 300 zł nawet w tym samym mieście. My jesteśmy nieco bardziej elastyczni i zapraszamy do kontaktu w przypadku większych zamówień :)

Dzięki zboczeniu zawodowemu wychwyciłem tę kolekcję w momencie Meble IVO na tej reklamie widać w tle od 0:04 oraz 0:08 czyli ogólnie w momentach w których mama twardo przejmuje inicjatywę i sprowadza na swojego syna upokorzenie wraz z pogardą do samego siebie.

ivo meble agata bogfran reklama

Kategorie powiązane z tym wpisem