Wysyłka zagraniczna na terenie Unii Europejskiej

Wysyłka zagraniczna na terenie Unii Europejskiej

W większości przypadków nie ma problemów z dostarczeniem mebli do dowolnego kraju w Unii Europejskiej. W szczególności łatwe i przyjemne są wysyłki do Niemiec, Holandii, Francji i Anglii ponieważ w większości przypadków korzystamy z usług zaufanych przewoźników prywatnych, którzy dbają o nadane im paczki. Wysyłamy również palety i paczki do innych krajów jednakże zawsze po zakupie koszt ustalany jest indywidualnie. Prosimy o wcześniejszy kontakt lub złożenie zamówienia a ewentualną różnicę rozliczy się z kurierem lub jako dopłatę np. PayPalem lub przy odbiorze, chociaż zdarza się również, że opłata jest niższa niż naliczy system w koszyku :)

Meble możemy wysyłać do 2 razy w tygodniu i dostarczane przez kuriera są średnio w 48 godzin od momentu w którym od nas wyjechały.

Obliczenie kosztów wysyłki mebli za granicę

By zaoferować jak najbardziej atrakcyjną cenę potrzebujemy wiedzieć jakie meble lub mebel chcesz zakupić. To pomoże nam ocenić wolumen, wagę i objętość dzięki czemu będziemy mogli wybrać najlepszą i najtańszą opcję dostarczenia. Czasami okazuje się nią kurier znanych firm, czasami przewoźnik prywatny, a czasami paleta dlatego wolimy ustalić to ręcznie i zaoferować Ci najkorzystniejszą ofertę.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego by uzyskać więcej informacji na ten temat. 

Istnieje również możliwość podesłania własnego kuriera lub transportu po zamówione meble. Daj nam znać o tym wcześniej kto lub jaka firma będzie odbierać te meble a wydamy te meble określonemu przez Ciebie dostawcy. Wielu z Was posiada zaufanych kierowców z naszego regionu, którzy również dostarczają meble od nas.

| | Aktualizacja: | w kategorii: Blog

unia wysyłka zagranica austria francja słowacja czechy niemcy holandia belgia szwajcaria anglia szkocja irlandia hiszpania estonia łotwa

Psst! To może Cię zainteresować