Wieszaki

Do czego służy wieszak raczej każdy wie - możesz powiesić na nim kurtkę, płaszcz, szal ale i również inne ubrania. Wieszaki występują w wielu wariantach i choć pomimo tego, że na samym starcie pierwsze o czym pomyślisz to zwykły, wieszak stojący to zawsze warto pamiętać, że do przedpokoju możemy zawiesić również wieszak wiszący, taki z dodatkowymi haczykami i półką np na rękawiczki. Istnieje jeszcze specyficzna kategoria, którymi są wieszaki na ubrania i są to przeważnie mobilne konstrukcje, które posiadają pałąk do wieszania nomen omen wieszaków z ubraniami i które często posiadają pojemnik na brudne pranie lub półkę na obuwie. 

Użyj filtrów nawigacyjnych by wybrać interesujących cię typ wieszaka.

1 - 78 z 133 mebli
1 - 78 z 133 mebli

Uniwersalizm wieszaków – zarówno dla domu, jak i dla sklepu

Wieszaki na ubrania świetnie sprawdzają się nie tylko w garderobie, ale również w sklepach z odzieżą, w których przede wszystkim liczy się funkcjonalność i elegancja, na która liczą klienci. Eleganckie wieszaki pozwolą nie tylko wzbudzić w kliencie pozytywne emocje, ale również chęci zakupowe, które są bardzo istotnym i kluczowym elementem sprzedaży. Właśnie ze względu na kluczowy element jakim jest odpowiednie rozmieszczenie generujące sprzedaż warto użyć odpowiedniego rodzaju wieszaków na spodniewieszaków na koszulki i wieszaków na dłuższą odzież zewnętrzną.  Odpowiednie wieszaki nie tylko wyeksponują atuty ubrań, ale również zapewnią zabezpieczenie przed zniszczeniem ubrań, zwłaszcza podczas dużego ruchu generowanego przez promocję lub weekendowe wyprzedaże. Istotnym elementem jest solidna konstrukcja, która zapewni udźwig dużej ilości ubrań jednocześnie dzięki zamocowaniu kółek, będzie można dowolnie konfigurować jej umiejscowienie a tym samym łatwo zmienić ustawienie sklepu. 

Wieszak wolnostojący czy ścienny – jaki wybrać?

Wieszak wolnostojący ma zdecydowaną przewagę nad wieszakiem ściennym – po wyjęciu i złożeniu jest już gotowy do wstawienia w miejsce docelowe, nie trzeba wiercić specjalnych otworów w celu montażu ani wykonywać innych czynności. Również bezproblemowa jest zmiana miejsca, w którym się znajduje. W przypadku wieszaków ściennych po złożeniu konstrukcji należy ją jeszcze trwale i stabilnie zamontować na ścianie. Wybór takiego rozwiązania wymaga zdecydowanie więcej zaangażowania i umiejętności od osoby zajmującej się montażem, kluczowe jest jego proste umieszczenie na ścianie co wcale nie jest łatwym procesem. Natomiast przewagą nad wieszakiem wolnostojącym jest półka, umieszczona nad haczykami na ubrania która umożliwi przechowywanie zarówno czapki jaki i rękawiczek czy szalika. Poza półką można również pod wieszakiem specjalną szafkę na buty, dzięki czemu w łatwy sposób utrzymamy czystość podłogi w całym mieszkaniu.

Wieszaki wolnostojące