Szafy narożne

1 - 19 z 19 mebli
1 - 19 z 19 mebli

Szafy narożne znajdujące się w naszej ofercie to świetne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach. Dzięki szafie narożnej można zagospodarować każdy róg, a to bardzo ważny aspekt szczególnie w małych pomieszczeniach charakterystycznych dla mieszkań w bloku. Szafa narożnikowa dzięki swojej charakterystycznej budowie świetnie wkomponowuje się we wnętrze, tworząc spójną całość oraz przemyślaną aranżację przestrzeni.

Co więc wybrać? Szafę narożną z półkami, przesuwną, z lustrem czy też z nadstawką? W naszym sklepie posiadamy bardzo rozbudowaną ofertę. Podpowiadamy więc na co się zdecydować, aby nowy mebel spełniał wszystkie swoje funkcje i był użyteczny w codziennym korzystaniu.

Jaką wybrać szafę narożną?

Każda szafa narożnikowa powinna być dopasowana do wnętrza. Najważniejsze są wymiary oraz dopasowanie do mebli, które już znajdują się w pokoju. Należy także pamiętać, że szafy rogowe muszą również posiadać odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni wewnętrznej, tak by w pełni odpowiadała ona naszemu zapotrzebowaniu W ofercie sklepu występują szafy narożne z półkami, otwierane klasycznie, bądź też szafy narożne przesuwne.

Wybierając małe szafy narożne, trzeba zwracać uwagę na ich strukturę wewnętrzną. Ilość drążków, półek oraz szuflad powinna zapewnić nam komfortowe rozmieszczenie odzieży, oraz dodatków, stanowiących naszą garderobę.

MeblujDom oferuje swoim klientom szereg szaf narożnych pochodzących z różnorodnych kolekcji. Można zakupić je jako modele samodzielne, bądź też w zestawie z pozostałymi elementami danej kolekcji. Taki zakup pozwala stworzyć spójną aranżację pokoju.

Szafy narożne do sypialni i garderoby

Wykorzystując szafy narożne do sypialni, możemy w sposób funkcjonalny wykorzystać przestrzeń w tego typu pomieszczeniach. Co więcej, w sypialni czy też pokoju młodzieżowym mogą one pełnić funkcję klasycznej garderoby. W bardzo małych sypialniach warto wybrać szafę narożną z lustrem. Takie rozwiązanie pomoże optycznie powiększyć pomieszczenie, a w dodatku ułatwi codzienną garderobę i przygotowania do pracy. Szafa narożna do sypialni nie sprawia wrażenia przytłaczającej, a dzięki dużej pojemności jest w stanie pomieścić całkiem sporo odzieży.

Oferowane szafy narożne w Mebluj Dom to meble nowoczesne, posiadające takie praktyczne rozwiązania jak cichy domyk, czy też szuflady samodosuwające się. Dzięki takim funkcjonalnościom meble są komfortowe w użytkowaniu oraz bardzo ciche.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą szaf narożnych w atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy udane zakupy mebli o solidnym wykonaniu i nowoczesnym wyglądzie.