Nadstawki

Wraz z upływem czasu w naszych domach czy też mieszkaniach gromadzi się coraz więcej rzeczy. Ubrania, akcesoria, dokumenty, naczynia, talerze, garnki, szklanki, pamiątki z wakacji, prezenty itp. Raz na jakiś czas prawdopodobnie każdy z nas robi radykalne porządki, pozbywa się niepotrzebnych lub nieużywanych rzeczy, jednak mimo to, zwykle i tak pozostaje mnóstwo innych, które musimy w jakiś sposób zorganizować. Kiedy powiększenie mieszkania nie wchodzi w grę, a wymiary dotychczasowego nie pozwalają na dostawienie kolejnych mebli, ratunkiem mogą okazać się nadstawki na szafy.

1 - 17 z 17 mebli
1 - 17 z 17 mebli

Nadstawka do szafy to nic innego jak dodatkowa powierzchnia do przechowywania pozwalająca niejako rozbudować już istniejący mebel. Jak sama nazwa wskazuje, nadstawki do szaf montowane są na szafie, można je instalować na niskich komodach, małych szafkach kuchennych, czy też niskich kredensach. Zwykle nadstawki do szaf wyposażone są w dodatkowe półki do przechowywania otwarte lub zamknięte. W formie otwartych półek świetnie sprawdzą się jako dodatkowe miejsce na książki czy też stojące pamiątki, natomiast zamknięte szafki pozwolą schować ważne dokumenty, dodatkowy komplet zastawy stołowej, lub inne akcesoria. Montaż nadstawek na szafy jest bardzo prosty, można je połączyć z istniejącym już meblem z tej samej serii, lub dopasować do mebla z zupełnie innej firmy. Nadstawka na szafę pozwala zagospodarować przestrzeń nad szafą, która z reguły jest wolna, zapewniając dodatkowe miejsce do przechowywania.

Gdzie można zastosować nadstawki na szafę?

Nadstawki do szafy najczęściej stosowane są w meblach salonowych, kuchenny lub w pokoju dziecięcym. Nadstawka na biurko może być wykorzystana do przechowywania akcesoriów piśmienniczych czy też dziecięcych podręczników szkolnych. Zamykane nadstawki na szafę w salonie posłużą jako przestrzeń do przechowywania gier, filmów, pilotów czy innych gadżetów, natomiast w kuchni zapewnią miejsce dla kolekcji kubków, świątecznej zastawy czy kieliszków i szklanek okolicznościowych. Sklep meblowy online meblujdom.pl oferuje bardzo bogaty wybór mebli do domu i mieszkania, w tym nadstawki na szafę oraz akcesoria do szaf, umożliwiające jeszcze lepszą organizację rzeczy w domu. Przeglądając ofertę naszego sklepu w domu, mają Państwo możliwość łatwego i szybkiego doboru mebli i dodatków, które idealnie dopasują się do stylu i potrzeb Państwa wnętrza.