Szafy narożne

Szafa to jeden z podstawowych mebli, które wybieramy do swojego domu lub mieszkania. Trudno wyobrazić sobie planowanie wyposażenia bez szafy. To tam przechowujemy większość ubrań, a także niektóre dodatki, buty czy pościele. Zaaranżowanie szafy zależy tylko i wyłącznie od Twoich potrzeb i wyobraźni. Niezależnie od tego, co planujesz umieścić w swojej szafie, w naszym asortymencie znajdziesz bogaty wybór tego typu mebli. Dzięki temu z łatwością wybierzesz dokładnie taką szafę, jakiej szukasz.

1 - 10 z 10 mebli
1 - 10 z 10 mebli

Szafy narożne przesuwne i wiele innych w naszej ofercie

Jednym z oferowanych przez nas rodzajów szaf są szafy narożne. To niezwykle funkcjonalny rodzaj szaf. Doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z niewielkim metrażem mieszkania lub domu. Szafa narożna daje nam taką samą pojemność jak szafa tradycyjna, jednak jej specyficzny kształt pozwala na umieszczenie mebla w rogu pokoju i uzyskanie efektu przestrzennego wnętrza. W szafie narożnej z łatwością pomieścisz wszystkie ubrania, które chcesz mieć pod ręką. Oferowane przez nas szafy często mają dodatkowe półki, na których możesz umieścić te ubrania, które po sezonowych porządkach chcesz schować na czas danej pory roku. Z kolei boczne półki przy szafie narożnikowej mogą również stać się bardzo dobrym miejscem na ustawienie bibelotów czy ramek ze zdjęciami.

Praktyczna i stylowa szafa narożna dla Twojego domu

W naszym asortymencie dostępne są różnorakie szafy narożne. Oferujemy wybór szaf w różnych rozmiarach – od tych największych, które sprawdzą się w domu wieloosobowej rodziny, jak i tych nieco węższych, odpowiednich dla pary lub osób, które żyją w pojedynkę. Proponujemy szafy narożne przesuwane, których łatwe w otwieraniu drzwi sprawią, że szybko i bez problemu zyskasz dostęp do swoich ubrań. Możesz zdecydować się na wspomnianą wcześniej szafę z półkami, czy też taką wyposażoną w funkcjonalne szuflady. W naszej ofercie dostępne są szafy w różnych wersjach kolorystycznych – od takich, których tworzywo ma wygląd tradycyjnego drewna, poprzez szafy z wyrazistymi akcentami kolorystycznymi, aż po takie, które są całkowicie pokryte jednolitym odcieniem. Wybierz szafę narożną z naszej oferty!