System mebli VICENZA

System mebli VICENZA 

System mebli VICENZA

To kolekcja mebli, która zachwyca nowoczesnym designem, białą kolorystyką i efektownym oświetleniem LED. Ten designerski system doskonale wpisuje się w różnorodne wnętrza, dodając im elegancji i stylowego wyrazu.

Każdy element systemu meblowego VICENZA wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które zostały starannie pokryte białym lakierem o efekcie połysku. Ta minimalistyczna, biała paleta kolorów nadaje meblom wyjątkowej czystości i świeżości, jednocześnie odbijając światło, co powoduje wrażenie przestronności i jasności.

Dodatkowym atutem  jest oświetlenie LED, które jest dyskretnie umieszczone w strategicznych punktach mebli. Ten subtelny, stonowany efekt świetlny dodaje wnętrzu przytulności i tworzy wyjątkową atmosferę. 

System meblowy VICENZA to zarówno estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie. Szafki, komody i inne elementy tego systemu zapewniają dużo miejsca do przechowywania i organizowania różnych przedmiotów. Ich minimalistyczny design sprawia, że idealne wkomponują się do nowoczesnych oraz minimalistycznych aranżacji wnętrz.

Odkryj unikalną kombinację białego połysku i oświetlenia LED w systemie meblowym VICENZA z którym stworzy wyjątkową i nowoczesną atmosferę w swoim wnętrzu.

Zalety systemu meblowego VICENZA:

  • nowoczesny design,
  • ponadczasowa kolorystyka,
  • oświetlenie led,
  • 24 miesiące gwarancji,
  • wysoka jakość