System mebli przedpokojowych QUANT Lenart Meble

System mebli przedpokojowych QUANT Lenart Meble 

System mebli przedpokojowych QUANT Lenart Meble

Mamy przyjemność przedstawić system mebli do przedpokoju, który przeniesie Cię w industrialny świat charakteryzujący się wyrazistym stylem - Garderoba QUANT.

Prezentowany system to nie tylko zbiór mebli ale przede wszystkim koncepcja dzięki której Twój przedpokój stanie się zarówno modnym miejscem jak i praktycznym i przytulnym wnętrzem emanującym pozytywną energią od samego wejścia.

Duet kolorów jaki prezentuje garderoba QUANT to prawdziwy hołd dla estetyki industrialnej. Zestawienie głębokiej czerni z odcieniem dębu artisan stwarza kompozycję, która jest ponadczasowa i wiecznie modna. To połączenie kolorów przenosi nas do miejsca gdzie surowość spotyka się z elegancją.

Niezwykle istotnym elementem kolekcji QUANT jest oświetlenie LED które nie tylko podkreśla przestrzenny styl frontów mebli ale także wkomponowuje nastrojowy klimat do wnętrza. 

Bezuchwytowe fronty mebli to doskonały przykład czystej minimalistycznej formy w której detale nie zakłócają ogólnej estetyki. Gładka powierzchnia frontów podkreśla nowoczesność kolekcji QUANT.

Industrialny charakter, zastosowanie oświetlenia LED oraz minimalistyczne detale sprawiają, że kolekcja QUANT stwarza i pozostawia niezapomniane wrażenie zarówno na Tobie jak i na Twoich gościach.

Zalety systemu mebli przedpokojowych Quant Lenart Meble:

  • Industrialny charakter,
  • Ponadczasowa kolorystyka,
  • Oświetlenie LED,
  • 24 miesiące gwarancji.

 

Kolekcja QUANT zawiera również meble salonowe jak i meble sypialniane.