Komody młodzieżowe

Filtry

1 - 78 z 90 mebli
1 - 78 z 90 mebli

Komody młodzieżowe do pokoju młodego człowieka

Jak można zauważyć, komody młodzieżowe delikatnie różnią się od tych standardowych, jakie występują w naszych salonach. Są bardziej awangardowe, designerskie, a także bardzo nieoczywiste w swojej stylistyce. W komodach do pokoju młodzieżowego występuje sporo luzu oraz dynamiki. W pokoju młodego człowieka nie ma miejsca na poważne i masywne meble. Z tego względu Meblujdom oferuje swoim klientom między innymi komody młodzieżowe białe, szare, a także drewnopodobne o modnych wzorach oraz ciekawej stylistyce. Co więcej, sprzedawane modele są niezwykle pakowne i funkcjonalne.

Funkcjonalne komody do pokoju młodzieżowego

Nowoczesne komody młodzieżowe to średniej wysokości mebel, składający się z szuflad oraz zamykanych półek. Taka konfiguracja umożliwia przechowywanie książek, ulubionych gadżetów oraz odzieży drobnej. Natomiast na blacie komody można ustawić telewizor, ulubione pamiątki, figurki, a nawet prace plastyczne. W sklepie Meblujdom można także zakupić wąskie komody młodzieżowe. Doskonale nadają się one do nieustawnego pokoju. Nie zajmują dużo miejsca, a przy tym są wciąż praktyczne i pojemne.

Czym należy kierować się podczas zakupu komody do pokoju młodzieżowego?

Kupując komodę do pokoju młodzieżowego, warto na zakupy zabrać swoje dziecko. To właśnie ono pomoże nam wybrać interesujący model, który mu się podoba. Niemniej jednak sami powinniśmy najpierw sprawdzić wymiary, a także pojemność mebla. Koniecznie należy zweryfikować głębokość szuflad, czy są odpowiednie dla potrzeb dziecka. Należy także wziąć pod uwagę walory praktyczne takie jak zawiasy z cichym domykiem, nośność prowadnic do szuflad, czy też jakość komponentów wykorzystanych do  wykonania frontów oraz boków komody. Co więcej, dobrze jest sprawdzić, czy dana komoda nie występuje z dodatkowym oświetleniem LED, które może być wspaniałym elementem designerskim w młodzieżowym pokoju.

Zadbaj o spójność aranżacji pokoju młodzieżowego

Warto pamiętać, że prawidłowo dobrana komoda młodzieżowa może być jednym z najciekawszych elementów aranżacji pokoju dziecka. Może również okazać się spójnym elementem z istniejącymi już meblami. Niemniej jednak warto ją również wprowadzić do pokoju jako mebel kontrastujący. W Meblujdom znajdziemy modele komód młodzieżowych w stylu industrialnym, tradycyjnym, nowoczesnym, a nawet glamour. Taki wybór daje szerokie spektrum możliwości aranżacyjnych. W naszym sklepie każdy znajdzie swoją wymarzoną komodę młodzieżową, w atrakcyjnej cenie oraz oczywiście najwyższej jakości! Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu.