System mebli CROSS ASM

System mebli CROSS ASM 

System mebli CROSS ASM

Piękny salon, w klasycznym wydaniu, ale z nutą pazura? Niemożliwe? A jednak! Z systemem mebli CROSS marki ASM to jak najbardziej możliwe. To biały zestaw mebli z ciemnymi wstawkami, wykonany z białej laminowanej na wysoki połysk płyty, który wkomponuje się doskonale w niemalże każde wnętrze, tworząc je przytulnym, a zarazem stylowym.

Zamontowany w każdej bryle system otwierania push-click pozwala na płynne i szybkie otwarcie każdych drzwiczek. Dzięki takiemu rozwiązaniu bryła została pozbawiona metalowych wystających uchwytów, co czyni meble bezpieczne podczas użytkowania nawet przy najmniejszych domownikach. 

Białe oświetlenie LED Quad w zestawie z każdą bryłą systemu dodaje meblom niepowtarzalnego uroku, a zarazem pomaga wyeksponować piękne przedmioty będące ozdobami Twojego domu. Wysoka jakość mebli to ich kolejny atut. Dzięki niej posłużą klientowi przez długie lata. 

Dodatkowym atutem prezentowanego systemu mebli jest oświetlenie LED które dodaje wyjątkowego efektu i podkreśla piękno mebli. Oświetlenie to nie tylko pełni funkcję praktyczną, ale także tworzy atmosferę i nastrojowy klimat w salonie

System mebli CROSS doskonale łączy w sobie elegancję z praktycznością co sprawia, że stanowi idealny wybór dla tych którzy cenią sobie jakość i estetykę.

Zalety systemu mebli CROSS ASM:

  • Oświetlenie LED
  • 24 miesiące gwarancji
  • Ponadczasowy design
  • Wysokiej jakości laminowana płyta meblowa
  • Połyskujące fronty