System mebli OAKLAND

System mebli OAKLAND 

System mebli OAKLAND

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego systemu meblowego który wyróżnia się stylowym frezowaniem na frontach tworzących designerski wzór niezrównany pod względem estetyki i nowoczesności.

Stylowe wzory na powierzchni frontów dodają niepowtarzalnego charakteru, tworząc kompozycję która nie tylko spełnia funkcje praktyczne ale także staje się wyrazistym elementem designerskim.

Metalowa czarno-złota podstawa podkreśla nowoczesny charakter mebli dodając im solidności i lekkości jednocześnie. Kontrast pomiędzy eleganckim złotem a zdecydowaną czernią tworzy harmonijną równowagę wprowadzając do wnętrza unikalną aurę stylu.

System mebli OAKLAND to inspirujący sposób na wyrażenie swojego indywidualnego gustu. Kombinacja stylowego frezowania, dostępnej kolorystyki i metalowej czarno-złotej podstawy sprawia, że każdy element tego systemu staje się wyrazistym elementem który przyciąga uwagę i definiuje charakter przestrzeni.

Odkryj nowy wymiar elegancji i funkcjonalności z systemem meblowym OAKLAND i stwórz niezwykłą kompozycję która podkreśli unikalność Twojego wnętrza.

Zalety systemu mebli OAKLAND:

  • Nowoczesny design,
  • Stylowe detale w postaci frezowań,
  • Wysokiej jakości materiały; tj. Płyta laminowana, MDF, Metal
  • 24 miesiące gwarancji,
  • Ponadczasowa kolorystyka.