Kontenerki

1 - 30 z 30 mebli
1 - 30 z 30 mebli

Jednym z podstawowych elementów wyposażenia czy to pokoju dziecięcego, czy młodzieżowego, jak również biura jest biurko. Niestety zdarza się, że ze względu na swoje gabaryty czy też minimalistyczny projekt nie jest ono w stanie pomieścić wszystkie potrzebne przybory, materiały czy też dokumenty. Wówczas niezwykle pomocnym i funkcjonalnym meblem stają się kontenerki, które w szerokim asortymencie odnaleźć można w naszym sklepie.

Kontenerki biurowe, czyli niezbędne wyposażenie każdego biura

Współczesna praca biurowa wiąże się z przestrzeganiem zasady tzw. „czystego biurka”, polegającej na przechowywaniu dokumentów poza zasięgiem wzroku i dłoni osób postronnych czy niepozostawianiu dokumentów bez nadzoru. Aby móc ją spełnić, każde pracownicze biurko wyposażone powinno być w zamykane szuflady. Co jednak w przypadku, gdy model bądź gabaryty tegoż mebla nie pozwalają w bezpieczny sposób pomieścić w nim wszystkich istotnych dokumentów? Idealnym rozwiązaniem jest wówczas doposażenie miejsca pracy w kontenerki biurowe. Doskonałymi modelami, które sprawdzą się jako dodatkowe wyposażenie pracowniczego biurka, są znajdujące się w naszej ofercie kontenerki zamykane na klucz, jak np. KONTENER 324, KONTENER 325 czy KONTENER 424

Meble posiadają szuflady wyposażone w funkcjonalny organizer i co ważne, zamykane są na klucz, dzięki czemu pracownicy mogą mieć pewność, że ważne dokumenty nie wpadną w niepowołane ręce. Dodatkowym atutem są również zamontowane kółka, dzięki którym ewentualna reorganizacja przestrzeni biurowej będzie szybką i łatwą czynnością. Kontenerek biurowy czarny będzie idealnie współgrał z ciemnym umeblowaniem biura. Z kolei kontenerek pod biurko biały to opcja idealna do jasnej aranżacji pomieszczeń.

Kontenerki pod biurko do pokoju dziecięcego/młodzieżowego

Kontenerek biurowy to mebel, który sprawdza się nie tylko w pomieszczeniach biurowych. Ich funkcjonalność doceni również każdy rodzic, który szuka pomysłów, jak jego dziecko może w uporządkowany sposób i co ważne pod ręką przechowywać różnorodne szkolne materiały czy przybory, które nie mieszczą się już w biurku! Do pokoju dziecięcego/młodzieżowego wygodną opcją będzie bez wątpienia kontenerek na kółkach, jak np. model NILS Halmar czy Simon 2 Halmar ,który dziecko w zależności od swoich preferencji może łatwo przestawiać. Oczywiście w naszej ofercie znajdują się również wyższe i niższe kontenerki statyczne, bez kółek. W zależności od metrażu pokoju pociechy, mogą one odgrywać rolę dostawki – przedłużenia biurka bądź znajdować się pod nim, jak np. model OPIMAL 23 czy FINI 11.

Kontenerek do wielu zastosowań

Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, ale kontenerki to meble, które sprawdzają się nie tylko jako doposażenie biurka. Wiele modeli dostępnych w naszym sklepie z powodzeniem może odgrywać rolę nocnej szafki czy być funkcjonalnym organizerem do dużych szaf, ponieważ pojemne szuflady m.in. w modelu IDEA ID-13 umożliwiają segregację mniejszych części garderoby i praktyczne zagospodarowanie przestrzeni. Ciekawym rozwiązaniem jest także dostępny u nas kontenerek w postaci skrzyni – KOALA CL18 komponujący się zarówno z nowoczesną, jak i klasyczną aranżacją wnętrz. Tego typu mebel ustawiony w pokoju dziecięcym może służyć do przechowywania zabawek, w sypialni może być łatwo dostępnym miejscem składowania pościeli czy ręczników, a w salonie pełnić funkcję dodatkowego „siedziska” dla gości.

Kontenerki to meble być może na pierwszy rzut oka niepozorne, ale w rzeczywistości niezwykle funkcjonalne, znajdujące w domu czy biurze wiele zastosowań. W naszym sklepie online znajdą Państwo zróżnicowany ich asortyment po to, aby bez problemu mogli Państwo znaleźć najbardziej odpowiedni do swoich potrzeb i gustu model. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą produktową i życzymy udanych zakupów.