Aranżacja fotela Uszak Chesterfield od Klientów

Dziękujemy Pani Joannie za przesłanie nam zdjęcia fotela Uszak. Fotel wraz z podnóżkiem w pięknym fuksjowym kolorze na tle szarych ścian prezentuje się niesamowicie pięknie. Jak twierdzi Pani Joanna uszak w salonie urządzonym w minimalistycznym stylu jest taką "wisienką na torcie".


Kolejny Uszak od naszej zadowolonej Klientki, która trafiła do nas poprzez polecenie z facebooka, który świetnie komponuje się z wnętrzem. Zalecamy kontakt z nami by ustalić wszelakie detale, materiał itp. Jeśli natomiast chcesz kupić gotowy produkt od firmy Signal możesz przejść na aukcję fotela LORD. Nie musisz nam wierzyć ale uważamy, że nasz jest znacznie lepszy jakościowo.

Chcesz pochwalić się swoją aranżacją i otrzymać w zamian tłuściutki rabat na kolejne zakupy? To nic trudnego! Napisz do nas wiadomość na biuro@meblujdom.pl, opisz swoją aranżację i załącz zdjęcia. Możesz również oznaczyć nas na 📷Instagramie i w opisie zawołać nas poprzez @meblujdom.pl. Najlepsze aranżacje publikujemy na blogu oraz na naszym facebooku/instagramie, a Ty zgarniesz mięsisty kupon 😍


Tagi: uszak, chesterfield, salon, aranżacja, fotel, podnóżek, kwiaty

Kategorie powiązane z tym wpisem:
Produkty powiązane z tym wpisem:
Myślisz, że komuś jeszcze ten wpis może pomóc lub uważasz go za wartościowy? Podziel się nim!
Wiem, że potrafisz bezpośrednio skopiować link z przeglądarki i go gdzieś wkleić ale poniżej masz lekkie ułatwienie :)

Facebook Logo Twitter logo G+ logo Logo LinkedIn Ikona poczty elektronicznej