Aranżacja fotela Uszak Chesterfield od Klientów

Aranżacja fotela Uszak Chesterfield od Klientów

Dziękujemy Pani Joannie za przesłanie nam zdjęcia fotela Uszak. Fotel wraz z podnóżkiem w pięknym fuksjowym kolorze na tle szarych ścian prezentuje się niesamowicie pięknie. Jak twierdzi Pani Joanna uszak w salonie urządzonym w minimalistycznym stylu jest taką "wisienką na torcie".


Kolejny Uszak od naszej zadowolonej Klientki, która trafiła do nas poprzez polecenie z facebooka, który świetnie komponuje się z wnętrzem. Zalecamy kontakt z nami by ustalić wszelakie detale, materiał itp. Jeśli natomiast chcesz kupić gotowy produkt od firmy Signal możesz przejść na aukcję fotela LORD. Nie musisz nam wierzyć ale uważamy, że nasz jest znacznie lepszy jakościowo.

Pochwal się swoją aranżacją i otrzymaj w zamian tłuściutki rabat na kolejne zakupy! Napisz do nas wiadomość na biuro@meblujdom.pl, opisz swoją aranżację i załącz zdjęcia. Możesz również oznaczyć nas na relacji lub fotce na 📷Instagramie i zawołać nas @meblujdom.pl. Najlepsze aranżacje publikujemy na blogu oraz na naszym facebooku/instagramie, a Ty zgarniesz mięsisty kupon 😍

uszak chesterfield salon aranżacja fotel podnóżek kwiaty

Kategorie powiązane z tym wpisem