Fotele Uszaki

1 - 28 z 28 mebli
1 - 28 z 28 mebli

Fotele typu Uszak zyskały ostatnio swoją drugą młodość i nie schodzą z list bestsellerów jeśli chodzi o fotele tapicerowane. Oczywiście Uszak uszakowi nierówny i w internecie możesz znaleźć wiele ofert, jednak to co definiuje dobry i solidnego uszaka to wygoda siedzenia w nim oraz jakość wykonania. Na aukcjach allegro możesz znaleźć je nawet za 400 zł i pomimo tego, że urody odmówić im nie można to ich jakość wykonania poprzez użycie najtańszych tkanin, pianek, sprężyn i drewna sosnowego pozostawia wiele do życzenia. Co Ci pozostanie z fotela który po kilku użyciach zacznie się marszczyć, siedzisko zapadać, ogólny wygląd zamieni się w tanią konstrukcję, która po pół roku będzie straszyć wyglądem? Nic.

Prezentowane przez nas uszaki to produkty najwyższej jakości wykonywane przez tapicerów ręcznie, do każdego podchodzimy indywidualnie i gwarantujemy najwyższą jakość użytych pianek. Wiele rodzajów możesz przetestować osobiście w naszym salonie meblowym w Kolbuszowej. 

Możemy również wykonać uszaki w dowolnej tkaninie pod zamówienie indywidualne. Nasi Klienci mają przeróżne wymagania i ze wszystkich wyszliśmy obronną ręką.